petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cins karmaşası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkealp1 tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. berkealp1

berkealp1 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar benim 2 muhabbet kuşum sevdam var.birgün dışarda karagalardan sevdayı kurtardım kız sanıyorum o zaman muhabbetlere yuvalık taktım 7 yumarta yaptılar 7 tanesi boş cıktı erkek mutsuzluktan hasta oldu ve öldü.kız muhabbetle kız sevda aynı kafes 2 aykaldılar. dişimuhabeete erkekek aldım yeşil renkli dişiside mavi.2si hep kavga ediyorlar erkek sanırım küçük nasıl yaş belirlendiğini söylerseniniz sevinirim.dişi dövüyor öpmeye çalışıyor tekme atıyor:D. saldığımda sevda erkeğin tüylerini temizliyor ve 3 aynı kafese giroyor.Yuvalığı takayımmı napmalıyım

2. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    öncelikle mrb anlatma şeklinizden pek bir şey anlaşılmıyor. anladığım kadarıyla sevda dediğiniz sanırım sevda papağanı .muhabbet kuşunuz ile anlaşıyor olabilir ama muhabbetlerinizi eş yapmak istiyorsanız sevdayı ayırın .erkek kuşunuz ile dişinizde kavga edebilirler eğer şiddetli değilse kendi hallerine ırakın bi süre sonra alışacaklardır. resimlerinide koyarsanız ustalar yaş analizi yaparlar

#2 Gülşen ÖZDEMİR, 2 Aralık 2015
    Son düzenleme: 2 Aralık 2015
  3. berkealp1

berkealp1 New Member

Beğenileri:
    0
    dişi erkekten büyük erkeğin kaç yaşında olduğu nasıl anlaşılır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

ayırıyorum erkeğin çiftleşmesi için yaş kaç olmalı

4. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    burda nasıl resim ekleneceği ile ilgili bilgi var ==> http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html

yaşını anlamanız biraz zordur eğer hiç bilginiz yok ise ama kısaca söyleyeyim erkek kuşunuzun ceresi masmavi oldu ise ve göz içi halkaları yani (göz irisi) beyazlaştı ise olgun bir erkektir diyebilirim resimler olmadan yaşı belli olmaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

10 aylıktan büyük olmalı

#4 Gülşen ÖZDEMİR, 2 Aralık 2015
    Son düzenleme: 2 Aralık 2015
  5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Muhabbetler 7-8 aylık olduğunda ergen olup üreme çağına girerler. Dişinin büyük olması bir sorun olmaz.

Sayfayı Paylaş