Karadeniz Pet

Cins ve Yaş Konusunda

kerk

Yeni Üye
42C81414-8BE4-4B12-A3E3-5555AD4F2F5F.jpeg
332D9283-9471-4F4C-9D66-B2E47AD590B5.jpeg
1CCDD2E5-5677-4EA1-BB38-62DB9D6BF789.jpeg
AD9853C7-15A5-4337-BF4D-2693158F4BAF.jpeg
Merhabalar, üç ay önce erkek diye aldığım (beyaz olan kuş) internetten edindiğim bilgilere göre dişi çıktı. Ben de yanına yavru bir erkek aldım. Şuan için gayet iyi geçiniyorlar hatta küçük olan yem kıramadığı için diğeri sürekli yem kusuyor ağzına. Yaşları ilerledikçe bunlardan yavru alma ihtimalim var mı? Yoksa küçük oldukları için mi böyle mutlu mesut davranıyorlar merak ediyorum. Ve cinsiyetleri konusunda bilgi edinirsem çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim

Bu şekilde anlaşmaları gayet güzel, ancak yem kırmayı öğrenmesinde için kafes tabanına aspur serpin. Kafesin yuvarlak olmasını ve kafesinizdeki ballı krakerleri önermiyoruz. Akıllı yemlik de kullanıyorsunuz, gayet kullanışlı ancak kafesinizi, dışarıdan akıllı yemlik takabilecek şekilde olanlardan tercih ederseniz daha iyi olur. Nihayetinde epeyce yer kaplıyor ve kafesteki yaşam alanını daralıyor. Küçükken anlaşmaya başlayan kuşların ileride eş tutup yavru verme olasılığı daha fazla olur.

Bu şekilde anlaşmaları gayet güzel, ancak yem kırmayı öğrenmesinde için kafes tabanına aspur serpin. Kafesin yuvarlak olmasını ve kafesinizdeki ballı krakerleri önermiyoruz. Akıllı yemlik de kullanıyorsunuz, gayet kullanışlı ancak kafesinizi, dışarıdan akıllı yemlik takabilecek şekilde olanlardan tercih ederseniz daha iyi olur. Nihayetinde epeyce yer kaplıyor ve kafesteki yaşam alanını daralıyor. Küçükken anlaşmaya başlayan kuşların ileride eş tutup yavru verme olasılığı daha fazla olur.
Silindir kafes gerçekten baya kötü oluyormuş almadan öncr keşke biraz araştırsaymışım. Krakerlerin sonuncusuydu onlar uzun bir süre almayacağım. Yorumunuz için teşekkür ederim. Son olarak beyaz olanın erkek olma olasılığı cok zor öyle değil mi? Genel olarak sabahları dışında hiç ötmez zar zor elime alıştırabildim ama kolumun üstündeyken diğer elimi yaklaştırdığımda deli gibi ısırmaya başlıyor. Bu özelliklerine karşın erkek çıkarsa baya tuhaf olur gibi ama yinede tereddüt ediyorum

Beyaz olan dişi, diğeri erkek, tereddüt yok. Zaten anlattığınız kadarıyla hareketleri de dişi olduğunu gösteriyor.

Geri