Karadeniz Pet

Cins yaş ve ırk nedir?

TALHA CEKİN

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, başka bir konuda resim paylaşmıştım ama cvp gelmedi.
Mubişi dün aldım. çek erkek ve yavru diye aldım. yardımcı olursanız sevinirim.

w0z93.jpg

w0zcc.jpg

w0zcz.jpg

w0zfu.jpg

w0zhc.jpg

w0zk3.jpg

maşallah çok güzel bi erkek evet daha çok çek kırığına benziyor yaklaşık 5.6 aylık falann

Erkek. Irkı konusunda yardımcı olamam ama çok küçük değîl 6 aylık civarı

yerlimi kuşum. adam bu kuşu ayırmış diğer kuşların içine bile koymadım. kırma flan değil çek orjinal dedi. üstelik yavru dedi baksana gözleri simsiyah dedi. 1 hafta öncesine kadar elimde duruyordu kuş dedi. şimdi bu adamı ne yapmak lazım. petshopcuyu bide 40 lira verdim 50 dedi 40 verdim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

çek kırığı dediğiniz ne oluyor. ne farkı var normal çekten :) alıştıramazmıyım bunu ben şimdi.

40 lira çok vermişin 7 8 aylık bi kuş :) petshopculardan kuş almayı pek kimse tavsiye etmiyor sitede istanbuldan olan pek çok güvenilir üretici var onlardanda daha uygun ve gerçek bilgilerle kuş alabilirdiniz ama sağlık olsun :) çek kırığı derken çek bi kuşla yerli bi kuş çiftleştirilmiş olabilir onu kastetmiştir muhtemelen

ustad valla 2 haftadır face de burda kimse ilgilenmedi bir üretici bulamadım. jumba yada çek çok istiyordum yavru. ben bu kuşu petsoph cuya geri veririm onda sıkıntı yok. bana yardımcı olursanız yavru çek kuş arıyorum. parası sorun değil. istediğim kuş olsunda.

Geri