Karadeniz Pet

Cinsi Cinsiyeti Cibiliyeti :)

Ethem AVCI

Meraklı Üye
Merhaba Herkese uzun zamandır aranızda yoktum, Arkadaştan aldığım kuşun ırkını merak ediyorum hollanda yerli kırması gibi geldi bana ama yanılıyor olabilirim, birde cinsiyeti ve yaşı hakkında yorum yaparsanız güzel olur. Şimdiden Teşekkürler.

Hayirli olsun oncelikle bu kafesten kurtulun derim

Cinsiyeti dişi başı açılmış ve iris belirmiş en az 1 yaşında var ama fazlasını bilemiyorum

Ele aliskinmi ceresi tam gorunucek sekilde flassiz guzel bi sekilde cekin daha saglikli cevap alirsiniz

Çekilen resimlerden görünen açık mavi ve burun delikleri ile çevresi beyaz bir cere. Yani kızışmamış bir dişi :)

Evet bende dişi diye tahmin ediyorum ama sanki birazda yaşlı gibi, ama beyaz göz irisi çok fazla küçülmemiş, yaşı 2-3 de olabilir ancak kuş çok sakin, yem yiyip içmesi bile çok hantalca, bu yüzden yaşlı da olabilir diye düşünüyorum. Sizlerin yorumları ile aydınlanacağım inş :)

Evet bende dişi diye tahmin ediyorum ama sanki birazda yaşlı gibi, ama beyaz göz irisi çok fazla küçülmemiş, yaşı 2-3 de olabilir ancak kuş çok sakin, yem yiyip içmesi bile çok hantalca, bu yüzden yaşlı da olabilir diye düşünüyorum. Sizlerin yorumları ile aydınlanacağım inş :)
Dediğim gibi bir yaşından aşağı değil maşallah güzelde bir kuşmuş. Çok fazla salınmamış ise o yüzden olabilir bir kaç defa salarak uçmasını dene.

Allahım allahım maşallah

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı benim kuş tipkisi ikizi gibi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

Pp fotodaki kus

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En az 1 yaşında, kırık, dişi ve güzel bir kuş. :)