Karadeniz Pet

cinsi ingilizmi kirma mi, satin almak için cevaplarinizi bekliyorum...

Osman ÖZTÜRK

Meraklı Üye
Merhabalar resimdeki kuş ingiliz mi, kirma mi, dişi diyorlar sağlık durumu nasıl sizce?
ytetagym.jpg
9ura9umu.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

25 tl ye verecek almalımıyım birde dişi mi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Acıyorum boyle resimlere arkadaslar yaa kuşların haline bak bulundukları yerlere bak.Kitapsızlar.Bu kadar olmaz ya.

Bende sırf acıdığım için dayanamadım aldım yerli yavru dişi almaya diye çıktım bunu aldım

Güzel şeçim yapmıssın dostum yüregine saglık 1 kuşu daha o rezil ortamdan kurtarmıs olduk boylece.

İngiliz kırıgını almıs sanırım murat abi...

Çok iyi yapmışsın ırkının ve cinsinin ne önemi var. Hayvanlar hep böyle pis ortamlarda telef oluyorlar.

İngiliz kırığı olanı aldım avucumun içinde uyuyor sizlerde ne yapacağım konusunda yardımcı olursanız kurtarırız gibi geliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

Son hali
7e7y8yby.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya arkadas zaten kafesten belliydi kitapsizlarin kuslari.bence icten distan bi temizlige baslamak gerek vitaminler falan filan ustadlarimizinda yardimiyla kurtaririz insallah.durum kritik gibi o yuzden yorum yapmak istemiyorum yanlis bisey soylerim diye. Ustadlar yardimci olunn

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

kuş parçalı ingiliz kırığı fakat hemen veterinere götür tabi sıcak tutarak almak ile iyi yapmışsın umarm iyileşir belli ki bazı insanlar sadece insan kostümü giymiş bir dahada oradan alış veriş yapmayın bence . kardeş kuşu almak ile hayat şansı vermiş olabilirsin şimdi hiç vakit kaybetmeden veterinere götür durumun iyi değilse anlat para almadan yardımcı olurlar yada otourduğun yerde üniversite veteriner kiliniği varsa git oraya yardımcı olurlar ücretsiz

Parcali ingiliz kirigi nasil oluyor anlamadm bide bnm kusa bakabilirmisin oyleyse.

epa8utyd.jpg

Tapatalk araciliğiyla,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:53 --

Bencede ilk firsaatta kusunu veterinere gotur cunku profesyobel yardim almasi lazim bu kusun daha snrada kendi imkanlarin dahilinde vitaminini falan werirsin.

Tapatalk araciliğiyla,

Parcali ingiliz kirigi nasil oluyor anlamadm bide bnm kusa bakabilirmisin oyleyse.

epa8utyd.jpg

Tapatalk araciliğiyla,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:53 --

Bencede ilk firsaatta kusunu veterinere gotur cunku profesyobel yardim almasi lazim bu kusun daha snrada kendi imkanlarin dahilinde vitaminini falan werirsin.

Tapatalk araciliğiyla,

bu kuş yellow face tip 1 blue (sarı yüzlü turkuaz) sizin kuşun bir kaç fotoğrafını ekleyip yeni konu açarsanız daha iyi olur

bu kesilen kanatlarla ilgili ne yapmalıyım

bu kuş hasta kardeşim kırık falan da degil bence kuş izmir kuşu bence ingilizlerde pek böle ala renk olmaz

bu yerın adresını felan soylede sıkayetcı olalım ya boyle kuslara nasıl kıyıyıyolar kufretme denıyor boyle pıslık baska nasıl acıklanır kı ya yazık be yazık

Valla antalya kuşçular çarşısını şikayet etmek lazımda siz bi yere girdim asıl onların halini görecektiniz içler acısı

Valla antalya kuşçular çarşısını şikayet etmek lazımda siz bi yere girdim asıl onların halini görecektiniz içler acısı

allah belalarını versın bunların ne dıyeyım kufretsem baska kufretmesem baska canı ıt kopekler kopek bıle daha akıllı bunlardan ya

Geri