petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsi Irkı ve Yaşı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve safak0 tarafından 7 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    8
    Yeşil erkek olan burda daha önce konusuda açmıştım zaten Beyaz olanı soruyorum bugün yanına aldım tek sıkılıyordu çok boş kaldığı için 1,5 2 aylık belki 2aydan biraz fazladır dedi dişi olarak aldım birde sizin yorumlarınızı almak istedim

2. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Aynen size söylendiği gibi.Dişi 2 aylık yerli bir kuş.Maşallah.Hayrını görün.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    230
    Dişi 2 aylık bilemedin 3 bası iri vücut zayıf Hollanda kırığında olabilir resimden tahmin yürütmek zor. Irk çokta önemli değil sağlıklı olsun yeter

4. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    8
    Aynen hocam irkina rengine bakarak almadim zaten ay olaral bakdim benim erkege en yakin buydu erkekde yaklasik 2 ay civari ondan bunu secdim Tesekkur ederim yorumlariniz icin

5. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Harika kuşlar maşallah çok hoşuma gitti dişinin rengi süper öyle kuş bakmıştım 2003 yılında erkekti yine o renk bulursam alırım pek göremiyorum,erkekte tosun gıbı maşallah egitecekmisiniz onları.

6. SFKZTRK

SFKZTRK New Member

Beğenileri:
    0
    Tek erkek varken eğitimde kafesin içinde elime geliyordu bi süre yalnız kalmaya baslayınca evde yanına eş aldım bende bugün aldım daha eğitme konusunda hiç bir şey yapmadım yarın yada diğer gün ufak ufak başlarım sanırım iki birden zor olucak gibi :)

7. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Ilk erkek kusumu aldim alistirdim demeyim hic yabancilik cekmeden knk olduk yalniz kaldigini dusunerek ayni ureticiden disi aldim ayni yasta elimi uzatinca erkek geldi birden oda geldi hic zorluk cekmedik iki yavruyu ayni anda sevdim alistik suan 7 ayliklar es oldular sizde zorlanmadan alistirirsiniz insallah

Erdal Arıcan bunu beğendi.
  8. Erdal Arıcan

Beğenileri:
    48
    Yanlız çok uysal korkmayan doğuştan alışıkmış gibi kuşları özellikle görüp seçmek lazım ,ve kolayca konuşup alışıyorlar, birkaçgüne alışıyor ,bu tarz kuşları iyice bakıp parmağına çıkarıp alacan tavsiyem bu yönde zorluk çekmemek adına ben her alacağım yerden parmağıma çıkarırım bakarım tarzına okadar kuş içinden:)sonra kaparım..

9. Erdal Arıcan

Beğenileri:
    48
    Süpermiş nekadarda alıştırdınız erkeğinizi,birde merak ettim kuşların resmini atabilirmisiniz.

10. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    35 gunluktu aldigimda ilk gun hic dokunmadim uc saat yol geldi dinlendi ertesi gun kafeste elimi uzatinca heemen geldi disari cikardim uzerimden hic gitmedi calistigim icin yalnizdi o kucuk haliyle yem kusmaya calismasi icimi dağladi kafesin kapisindan ayrilmazdi hep benle olmak istiyodu bende ayni ureticiden bir disi aldim

11. Erdal Arıcan

Beğenileri:
    48
    Harika işte bu tarz yavrular alsın alacak yeni başlayacak arkadaşlar hayırlı olsun valla süper

#11 Erdal Arıcan, 7 Eylül 2016
    Son düzenleme: 7 Eylül 2016

Sayfayı Paylaş