petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsi Nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Onur SÜSLÜ tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Dün toplu bir soru konusu olarak açmıştım 2 sorumun cevabını aldım teşekkür ederim.Forum kirliliği yapmak istemem ama cinsi hakkın da yardımcı olursanız sevinirim çünkü eş alacam yanına.

Bilgi ; Faydası veya anlaşılır mı bilmem ama kendisi çok ötüyor bu erkek olduğuna işaretmi bilemedim. Resimler aşağıda eğer yine de net anlaşılmıyor diyen olursa yine fotoğraf çeker akşam eklerim iyi forumlar :)

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Disiiiiii kus

3. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Erkek diyen de var Dişi diyende Emre :) Doğru cevabın hangisi olduğunu bulmak bulmaca gibi geliyor şu an teşekkürler yine de :) cevabın yoğunluğuna göre cinsiyetini anlamış olurum umarım.

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    1 ve 3 te erkek 2 de disi duruma gore hateket ediyor ben yoldaydim 2 resme baktim tek ordan didi dedim kus eriskin ceresi hep bu renkteyse erkek ama diyodan bi ara kahverengiye dondu ozamn disi:)))

5. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim kahverengi olmadı hiç ilk kuşum 1.5 yıldır benimle erkek diye kabul edip bir dişi alalım öyleyse sağolun :)

6. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    bu kuş erkek kesinlikle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

ama hiç kızana gelmemis

7. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0
    Resimler Aldatmıyorsa Dişi

Sayfayı Paylaş