Karadeniz Pet

Cinsi Nedir ?

Onur SÜSLÜ

Meraklı Üye
Dün toplu bir soru konusu olarak açmıştım 2 sorumun cevabını aldım teşekkür ederim.Forum kirliliği yapmak istemem ama cinsi hakkın da yardımcı olursanız sevinirim çünkü eş alacam yanına.

Bilgi ; Faydası veya anlaşılır mı bilmem ama kendisi çok ötüyor bu erkek olduğuna işaretmi bilemedim. Resimler aşağıda eğer yine de net anlaşılmıyor diyen olursa yine fotoğraf çeker akşam eklerim iyi forumlar :)

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Disiiiiii kus

Erkek diyen de var Dişi diyende Emre :) Doğru cevabın hangisi olduğunu bulmak bulmaca gibi geliyor şu an teşekkürler yine de :) cevabın yoğunluğuna göre cinsiyetini anlamış olurum umarım.

Erkek diyen de var Dişi diyende Emre :) Doğru cevabın hangisi olduğunu bulmak bulmaca gibi geliyor şu an teşekkürler yine de :) cevabın yoğunluğuna göre cinsiyetini anlamış olurum umarım.

1 ve 3 te erkek 2 de disi duruma gore hateket ediyor ben yoldaydim 2 resme baktim tek ordan didi dedim kus eriskin ceresi hep bu renkteyse erkek ama diyodan bi ara kahverengiye dondu ozamn disi:)))

1 ve 3 te erkek 2 de disi duruma gore hateket ediyor ben yoldaydim 2 resme baktim tek ordan didi dedim kus eriskin ceresi hep bu renkteyse erkek ama diyodan bi ara kahverengiye dondu ozamn disi:)))

Teşekkür ederim kahverengi olmadı hiç ilk kuşum 1.5 yıldır benimle erkek diye kabul edip bir dişi alalım öyleyse sağolun :)

bu kuş erkek kesinlikle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

ama hiç kızana gelmemis

Resimler Aldatmıyorsa Dişi

Geri