petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsi ve bir sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkin ESİM tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Berkin ESİM

Arkadaşlar kuşumu 2 kere falan sitede paylaştım cinsi yaşı ve ırkını ögrenmek için 3 aylık yerli erkek cevabını almıştım ama az önce sitedde bi arkadaş dişi oldugunu söyledi fotograflarını daha az önce çektim. Ceresi ilk aldıgımda tam pembeydi ama suan hafif morardı ilerdede maviyemi dönecek acaba yoksa dişimi? Birde gagasının üstü farklı bi renk almaya basladı 1 haftadır kızışma ihtimali yoktur diye düşünüyorum daha yavru ama hastalık falan olabilirmi?

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    :DBen Dişi diyorum arkadaşlar birde sizlerin yorumunu almak istiyorum bende yanılmış olabilirim sonuçda bende insanım.:D

3. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    berkin bey sizi yanıltığım için çok özür dilerim kuşunuz erkek buna yüzde yüz eminim.

4. Berkin ESİM

:D inşallah yanılıyosundur kardeş ya 3haftadır oğlum diye seviyorum dişi çıkmasın :D

5. Berkin ESİM

Oh be rahatladım biraz :)

6. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    yok sizle bu konuda iddaya bile girerim öyle eminim kuşunuz erkek.istediğiniz yere sorunuz

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yavru ve erkek.(3 , 3,5 aylık)

8. Berkin ESİM

Peki serkan bey gagasının üstündeki mavi mor rengi gibi koyu bir renk var 1 haftadır yaklasık neyle alakalı olabilir bir fikriniz varmıdır?

Sayfayı Paylaş