Karadeniz Pet

Cinsi ve ırkı nedir acaba?

• Konbuyu başlatan kaptan
  • Başlangıç tarihi
K

kaptan

Guest
merhaba ilk defa muhabbet kuşu besliyorum 3 gün önce dukkandan aldım 2-3 aylık diye verdi doğrumu söylüyor kazıkladımı benı bılelım

birde kusun cınsı ve ırkını söyleyebilriseniz sevinirim

İsmi çaki

q7qnm.jpg

q7qr0.jpg

q7qrm.jpg

q7qsb.jpg

q7qsx.jpg

q7qt9.jpg

resim atmayı ilk defa denıyorum siteden ayrdım alarak ekledim yapamadıysam kusura bakmayın tekrar denerim

iyi akşamlar arkadaşım öncelikle bende bugun bir muhabbet kusu aldım tabi internette baya bi video izleyıp araştırdım seninkinin cinsini bilmem ama evet sanırım 2 3 aylık cunku kafasının ustundeki cizgiler ne kadar sık ve belirginse yavru diye niteleniyor eger kafasının bir kısmı cizgisizse yetişkin olarak sınıflandırılıyor senin ki tamamen cizgili gibi gözukuyor ve gözlerinin simsiyah olması gerekiyor göslerinde beyazlık olmıcak bunlar tamamsa 2 3 aylık olabilir , yani yavru kısmına giriyor kuşun ve cinsiyetide burnunun ustundeki etlerden belli oluyor maviyse erkek pembemsiyse dişi seninkini pembeye benzettim :)

aslında maviyede benziyor resimden pek ayırt edemedim ben :D

Burun pembe erkek kus 2 3 aylık doğrudur yerli sanırım yada Çek hayırlı olsun

cevaplar için teşekkürler bakacağım eve gıdınce burnuna :D erkek olmasını tercih ederim daha rahat eğitiliyor diye duydum

evet erkek konusmaya ve eğitilmeye daha uygun bende heryerde bu sözu duydum :) bende bugun aldım sanırım erkek ilk geldiğinde hareketsizdi bende kendi haline bıraktım şimdi canavar gibi 2 3 saat gecti kafesi acıyorum elimi sokup alıştırmak için kapının acılmasını gözluyor dısarı fırlamak için :D ama kafesde elime tünüyor uyukluyor parmağımı sokuyorum ısırıp hevesını alsın ısıracak bişey olmadığını anlasın diye ama ısırdıkca ısırıyor ama kolumu sokunca ısırmayı bırakıp tünüyor :D ilk günümüz alışacaz sende kuşu avucla yakalamamanı öneririm yoksa bağ kuramazsınuz

3 gun oldu hala urkek bu ya bırak kolumu parmağımı gorse kaçıyor benden deli etti beni sevdirmiyor yaklaşmıor bakalım ne olacak

Geri