petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsi ve konuşması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Merve KOÇ tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Merve KOÇ

3ay önce bir kuş buldum ve beslemeye başladım. Cinsini öğrenmek için pet shopa götürdüm dişi dediler ancak internette araştırınca emin olamadım, kuşun ceresi açık mavi beyaz. ve devamlı olarak cici kuş diye tekrarlıyorum ama henüz konuşmuyor sizce konuşur mu yoksa geç mi konuşması için?

2. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    Foto yüklersen daha yardimci olunabilir sitede resim nasil yüklenir konusu mevcud

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Açık mavi-beyaz çereye sahip kuşlar dişidir. Fotoğraf eklerseniz daha doğru tespit yapılabilir.
    Dişiler erkeklere göre daha az kelime haznesine sahip ve daha az konuşurlar.
    Güle güle besleyin.

4. Merve KOÇ

#4 Merve KOÇ, 2 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2014
  5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    net cıkmamış cere ama dişi gıbı duruyor

6. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Büyük ihtimalle kuşunuz dişi. Konuşması için çok çaba sarf etmeni lazım. Birde neden o şekil tuttuğunuzu anlayamadım.

7. Merve KOÇ

teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş