Karadeniz Pet

Cinsi ve yası kac sizce

esat42

Yeni Üye
Bi arkadas araciligiyla edindim. Cinsiyet erkek sanirim. Annesinden ayrildi 4 gun oldu alali iki gun surekli huzunluydu bi kac gundurde televizyonda falan kus sesi duyunca cildiriyo her yerde ariyo sesini duydugu kusu. Tuyleri surekli dikik duruyo elime almadan kafeste seviyorum alisti elime. Cok baska bi duyguymus kuş beslemek
69b1e3cf71fd3e1bdc28c53e58b029d3.jpg
b7a9c9e6b6f2a0284ff14c9c2c0d9cd5.jpg
364dbdba6a3bba9881b125f38344cdb0.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

Bide surekli bogazinin altini kaşıyo vr tıksıryo bit mi var aceba

Bit olduğunu anlamak için kusunun tüneklerine kafesin kuyru koselerine salincaklarina vs. Bak. Bitler en çok gece etkin olurlar gece kusuna tuylerine iyice bakabilirsin.

Muhabbetler devamlı tüylerini düzeltmek için kaşınır gibi görünebilirler. Bit olup olmadığını anlamak için (alternatif bir yöntem olarak) akşam kafes tabanına beyaz bir havlu peçete koyup ışığı kapatın. Bir müddet bekledikten sonra ışığı açtığınızda (varsa) bitler peçete üzerinde görülebilir.

Muhabbetler devamlı tüylerini düzeltmek için kaşınır gibi görünebilirler. Bit olup olmadığını anlamak için (alternatif bir yöntem olarak) akşam kafes tabanına beyaz bir havlu peçete koyup ışığı kapatın. Bir müddet bekledikten sonra ışığı açtığınızda (varsa) bitler peçete üzerinde görülebilir.
Denedim onu tertemiz hic bit falan gorunmuyo ben kanat falan cirpiyodu pıs pıs yapıyodu ondan şüphelendim teşekkürler sağolun

Geri