petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsi ve yaşını soyliyebilirmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve general tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. general

general Guest

Merhabalar acaba cinsiyeti ve cinsi nedir ortalama 1 aylikmidir

2. usta

usta Guest

tatlı bi kuş yaradana kurban tam emin değilim ama 2 veya 3 aylık dişi gibi görünüyor ırkı yerli. işinde daha tecrübeli arkadaşlar kesin bi cevap verirler.

3. alısenturk

aynı benim kuş gibi bende anlamadım cinsiyetini heralde biraz daha beklememiz gerekecek bilen kimsecikler yok bana erkek diye sattılar ama :)

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    cereyi yakından flaşsız çekin daha sağlıklı yorum yapılabilir biraz uzak kalmış

5. Kemal DUR

Kemal DUR Guest

Cinsi lutino cinsiyeti galiba erkek 1 bucuk yasinda olabilir. Gozleri kirmiziysa kesin lutino.

6. ENES BASKIN

Disi bir kuş cok tatlı duruyor Maşallah birde hırçın olmasalar :)

7. Kemal DUR

Kemal DUR Guest

Bu kus disi olamaz daha once ben de lutino cinsi besledim. Disinin burnu kahverengi oluyo

Sayfayı Paylaş