petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsi, yaşı nedir.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ERKİN AK tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    cinsi ve yaşı hakkında bilgi verir misiniz. yaşı tahminim 3-4 ay falan yavru iken almıştım. ( eş ne zaman seçebilir, aynı cins mi çift bulmalı yoksa muhabbet kuşunun herhangi bir cinsimi)

#1 ERKİN AK, 21 Ocak 2014
    Son düzenleme: 21 Ocak 2014
  2. Efe Çalışkan

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    farketmez cinsinin ne olduğu güzel bir dişi alabilirsin

4. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    anladım yaş olarak küçük ama değil mi. seçme işini ona bırakcam artık kendi bilir görünüşü güzel yada kalbi güzel olanı :)

5. Efe Çalışkan

yaşı ufak şimdiden alırsan eş tutma ihtimali yükselir bence tabi çiftleşmez ama daha

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    3 aylık diyebilirim

7. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    anladım yok çiftleşme için değilde yanlız kalmasın diye istiyorum bir bakıma apartmanımızda üreten biri varda onun kafeslerine bırakcam ama küçükmü diye düşündüm seçebilirse havalar biraz ısınsın bırakabilirim. diğer kuşlardan hastalık kapar mı bırakıp eşiyle aldıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyim hastalık kapmasınlar diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:57 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

teşekkürler tahminim öyleydi benimde

Sayfayı Paylaş