Karadeniz Pet

Cinsiyet ayrımı

zeynprdem

Yeni Üye
Kuşumu aldığımda yeme yeni düşmüştü 5-6 şuan petshopcu arkadaş erkek diyerek verdi şimdi dişi olduğunu söylüyor :)
lutino olması için gözünün kırmızı mı olması gerekiyor ?
eğer şart değilse bu özellik lutinolara bakınca kahverenginin dişi mavi yada pembenin erkek olduğunu okudum ve gördüm yardımcı olursanız çok seviinirim :(

Son düzenleme:
Kuşumu aldığımda yeme yeni düşmüştü 5-6 şuan petshopcu arkadaş erkek diyerek verdi şimdi dişi olduğunu söylüyor :)
lutino olması için gözünün kırmızı mı olması gerekiyor ?
eğer şart değilse bu özellik lutinolara bakınca kahverenginin dişi mavi yada pembenin erkek olduğunu okudum ve gördüm yardımcı olursanız çok seviinirim :(

güzel bi dişi :)

bir başka fotoğraf daha ekledim bazen farkı çıkabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:19 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

ay gerçekten mi :(
aliş ismini vermiştim ben onaaaa :D
şimdi aliye mi dicemm :D

gene dişi hala dişi :))

Kanatlarının net bir fotosunu koyarsanız renk konusunda birsey soyleyebilirim. Ama gozu kırmızı drgilse ya double factor dur ya da spangle. Tam olarak gormek lazım. Ama lutino degil

Kanatlarının net bir fotosunu koyarsanız renk konusunda birsey soyleyebilirim. Ama gozu kırmızı drgilse ya double factor dur ya da spangle. Tam olarak gormek lazım. Ama lutino degil

hocam kanadı olan bi bu var.
net bişey bilmiyorum hala bu kuşun hakkında beni deli ediyor bu durum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

Dişi df yani duble faktör

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri