petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet degisti mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Umut SON tarafından 25 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Ikinci kez konu açişim. Kusun erkek oldugunu saniyorduk ama. Burnu kahverengi olmaya basladi yada halen erkek irikndan dolayimi boyle anlamadim. :)
    [​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

güncel!!!!!!!!!!

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Evet Abi Dişiye Kur Yapyor Burnu Kahverengileşiyor Anlıyamadım.
    Bu Arada konuna tam yorum yapıyordum termostat ile ilgili Ben Elektronikçiyim istersen aklındakı termostatı gönderebilirim baglantısıda çok kolay abi tarifte ederim

4. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Ar tek iyi bir markadir bakir borulu alsaydin abi daha uzun sure kullanirsin aleminyum zamanla paslanma yapiyor. Ve islevseligini yitiryor.isinsa dahi termostatn icinde bulunan termige gec iletiyorn isiyi aralarinda 3-4. Tl var. Onu oneririm :)

#5 Umut SON, 25 Kasım 2015
    Son düzenleme: 25 Kasım 2015

Sayfayı Paylaş