Karadeniz Pet

Cinsiyet disiye mi donmus?

Daha kuş yavru erkek gibi fakat burun delikleri beyaz biraz beklemek Lazım

Benim kızım 3 aylıktı aldığımda, felaket ısırıyordu ama simdi ondan eser kalmadı. Levent abinin dedigi gibi cok zorlamadkca ısırığı can acıtmıyor :)
Bundan önceki muhabbet kusum da disiydi, onu sizinki gibi minicikken almıştım. Onda hic ısırma durumu yoktu. Hatta birtek beni ısırmıyordu, tanımadıklarına sert bi kızdı ama. Hatta ben onu avuçlasam bile ısırmıyordu oyle söyliyim. :) öpücükler oynamalar falan çok iyiydi :) siz de simdi minicikken aranizi iyi tutarsanz bir sorun olmaz diye düşünüyorum insallah :)

Kus disi 8 ay sonrs al bir erkek yavrulasin benim taktigim disi alir buyutur yavru alirim iyi buyutmeler

Yaa ilk baktigimda erkek dedim sonra buyuttum goruntuyu hakem heyetine sordum :)) ( anneme) :) burun delikleri etrafi beyazya o varsa disi ye donuyor bekle diycam adamlar tanidik deilse buyumus bu kus diyecekler sen bence kusu sevdiysen buyut bem hep disi alirim yavru :)

bence erkek bu kuş

Yaa ilk baktigimda erkek dedim sonra buyuttum goruntuyu hakem heyetine sordum :)) ( anneme) :) burun delikleri etrafi beyazya o varsa disi ye donuyor bekle diycam adamlar tanidik deilse buyumus bu kus diyecekler sen bence kusu sevdiysen buyut bem hep disi alirim yavru :)

valla hocam konuşturmak için erkek istiyorum ama bence hala erkek ama bakalım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 15:02 --

Daha kuş yavru erkek gibi fakat burun delikleri beyaz biraz beklemek Lazım

ayaklarında siyahlık varsa erkektir ten renginde ise dişidir

Siyah gibi heldi bana ama bide siz bakin
http://i.hizliresim.com/Oq85m0.jpg

Geri