Karadeniz Pet

Cinsiyet için yardim arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Greeny
  • Başlangıç tarihi
Evet arkadaslar kusu degistirip yeni bir kus aldim sizin yardimlarinizla erkek aldigima hemen hemen eminim ama resim gönderip fikirlerinizden yararlanmak istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

g48ZZR.jpg
ZAk77a.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Disiden biraz iri yasi hakkinda bilgin yok sorun olurmu?

Ana bu kesin erkek değilmi? Birde sari kusa ustalardan biri 7-8 aylik demişti sorun olurmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Genelde ayri duruyorlar ama bazen böyle yan yana durabiliyorlar ama en azindan kavga etmiyorlar
YjkkNl.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

Selam arkadaşlar sanırım benden sıkıldınız cevap gelmiyor :-( yeni aldığım kuşun da burun deliklerinin orası beyazlamaya başladı budami disi? Kavga etmiyorlar fakat hep ayri ayri duruyorlar kafesi ortadan ayirip sonra birleştireyimmi? Nasil alirsirlar birbirlerine yardim lütfen :-(

1 yaş üstü , yakışıklı bir abimiz. Diğer kuşların ikisi de dişiydi bu arada iyi ki beklememişsiniz..

Tesekkürler mert arkadaşım fakat erkeğin dişiyle oek alakası yok aralarindaki yaş farkindan olabilirmi? Yaklasık 1 saattir kafes ortadan ayirik disi hep etkeğin yanina ve yuvaya gitmek istiyor fakat erkekte tik yok :-( alisirmi bunlar birbirine birde kafesin irtasini acayimmi? Erkeği yuvanin oldugu bölümde biraktim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

Arkadaşlar sanirim sorularimdan bunaldiniz kimse cevap yazmiyor?

Bekle biraz daha 2 gun oldu kuslari rahatsiz etme erkegi ana kafese koymussun erkek kafese hakim olana kadar bekle gerisini onlar halleder

Tekrardan selam arkadaslar aldigim erkek yasli oldugundan alisamadilar disi hep korkuyordu bende yine kus degistirdim(istemeyerek olsada) bu aldigim disiden genc aldigim kisi tahminen 5 aylik dedi dogrumudur sizce? Birde erkek dedi ceresi pembe,yine yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar buda resmi
fffc7062_orginal.jpg
su anda kafes ortadan ayrik ne kadar ayri tutayim sizce?
Ezr9ln.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri