petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet ırk ve yaş tahmini yardım...?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mubiiş tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. mubiiş

mubiiş New Member

Beğenileri:
    0
    yeni aldım dişi diye verdiler elimde şuan 7 aylık erkek var 1 aylıkken almıstım ama erkek yeni gelen dişiden korkuyo gibi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    1 yaşın altında dişi, yerli kuş.
    gözü kırmızı ise albinodur. beyaz ise çift faktör.

3. mubiiş

mubiiş New Member

Beğenileri:
    0
    Cift faktör ne oluyo ayrıca ben 9 aylık diye düşünüyorum bende 7 aylık erkek yerli var es olurlarmı acaba

4. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    dişi kuşunuz hayırlı olsun

gövde rengi tamamen sarı veya beyaz olunca ve aynı zamanda gözler beyaz halka içinde siyah olduğunda çift faktör deniliyor muhabbet kuşunda bir kategori sınıfıdır

kuşunuz 8-9 aylık görünüyor zamanla birbirlerine alışacaklarını düşünüyorum

5. Mithat ÜNALOĞLU

mutasyona göre çift faktör seninkuşun durumunu örnek verirsek kırmızı gözlü olursa gerçek albino olacak eğer beyaz ama gözler siyahsa albino ve başka cinsin özelliklerini taşıyacak bu durumda yavru mavi beyaz filan olabilir demek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

cihan kardeşim gayet net açıklamış ben biraz uzatmışım işi sanırım :D

Sayfayı Paylaş