Karadeniz Pet

Cinsiyet, Irk ve Yaşı

• Konbuyu başlatan ali konur
  • Başlangıç tarihi
A

ali konur

Guest
Merhaba Arkadaşlar kuşumu bir haftadır aldım. kendisi ile çok iyi anlaşıyoruz. tek sorunumuz gece galiba korkuyor kafesin tellerine asılıyor bunun için bana çözüm lazım. bide cisiyeti ırkı ve yaşı hakkında bilgi verebilir misiniz.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
WP_20131222_002.jpg
VoT2R5Mg3xsajRE7df0CmQKKc5Utn4GCoyMFBFWDA-A=w91-h162-p-no
jEyj_JtUhY8HjpVEi0qjSGVv2IGPqol2iN3kDwN-Tpg=w288-h162-p-no
cvo15nuUcZQmAW3pISQER4ZiLY63Rbmy8H8DRWn5aG4=w288-h162-p-no
Z0hwqArs1vdK_8c8a_HTsZNSyxRmadqglkze0_YM3nc=w91-h162-p-no
u2Zfb4jyWg6LD0EwVcLJZS9iSKbpyyp1G4Vi9_3gwZI=w288-h162-p-no

Kafesiniz normal zamanlarda da yerdeyse korkması normal. Kafesi bel hizasının biraz üstüne koyunuz. Ayrıca benim kuşlarımda geldiklerinde ilk 1 ay böyleydi daha sonra size güvenmeye başlarlar ve sonra tellere asılmaları geçer. Mümkün mertebe bu aralar korkutmamaya sıkmamaya çalışın...

5 gün oldu ama gayet iyi anlaşıyoruz. Dün. Bu kafes asılan asmalıklardan varya o düşmüş ve galiba o sebepten biraz korku yaşamış. Şuan gayet iyi. Ele geliyor elimden yem yiyiyor. Kafesini yüksekte tutmaya çalışıyorum fakatn kar etmiyor. Umarım düzelir. Peki bu kaç aylık sayılır...

Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Tapatalk

bazı kuşlar tellere asılarak uyumayı tercih ediyor. benim 4 sene beslediğim evcil dişi kuşum da öyleydi. tellere asılmasından bir sorun olmaz. sizden korkmuyorsa bir sıkıntı olmaz.

kuşunuz yerli (çekoslavak kırması da olabilir) yaklaşık 10-12 haftalık bir erkek.

Teşekkürler arkadaşlar. Vallah gördüğüm her yazıyı okumaya çalışıyorum. Kuşumla çabuk ısındık birbirimize bakalım devamı nasıl olacak...

Sent from my RM-821_eu_turkey_343 using Tapatalk

Geri