Karadeniz Pet

cinsiyet,ırk,yas

4 5 aylık gibi geldi iris yok gözlerdebenim tahminim sağdaki erkek soldaki dişi kuşlarınızın gözleri ne renk

Son düzenleme:
birde ekrana bakınca sagdaki soldaki dediniz degilmi...

maşallah sapsarı ve tatlılar

Arkadaslar bakımı ile ilgili yada farklı konularda yapabilecegim seyleride söyleyebilirsin acıkcası ilk defa muhabbet kusu aldım ve kısmetse uzun sürede bakmak istiyorum...

rica ederim resimi kuşlarınız gözüde aynımı diye sormak için ekledim bu erkek lutinoda oluyor mu derken

yani lutinoların erkek cinside varmı biraz baktım genelde disiden bahsetmislerdi de ondan sordum... resimdeki kadar net bir kırmızılık degil yani o kadar belirgin degil sanki daha koyu gibi yakından bakınca kırmızı oldugu netlesiyor...

burun deliklerin etrafında beyazlık varsa dişidir.birde formda cinsiyet ve yaş ırk bölümünü araştırmanızı tavsiye ederim.sizi bilgilendirecek konular var.

cok tskr ederim forumu okudum konu acmadan da acıkcası daha emin olmak icin diyebilirim ama forumda sadece cinsiyeti anladım birde ırkının lutino olma ihtimalinin yüksek oldugunu düsündüm burda sizinde sayenizde emin oldum ama yas ile ilgili hic bir fikir olusmadı...

yani lutinoların erkek cinside varmı biraz baktım genelde disiden bahsetmislerdi de ondan sordum... resimdeki kadar net bir kırmızılık degil yani o kadar belirgin degil sanki daha koyu gibi yakından bakınca kırmızı oldugu netlesiyor...

tabiki de var erkek yoksa lutino cinsleri nasıl üreme durumu gerçekleşecek genelde dişi daha fazla formdaki arkadaşlarda yardımcı olacaktır.

maşallah kuşlarınız çok tatlı..gözleri kırmızı ise lutınodur ama muhtemelen kuşlarınız yavru sayılacak kadar genç özellikle sağdakinin ceresi tam oturmamış ..soldaki kesin erkek ama sağdaki de bana erkek gibi geldi..kesin cvp vermem için biraz daha zamana ihtiyac var diye düşünüyorum..lutınolarda cinsiyet ayrımı bazen çok zor olabiliyor ve insanı yanıltabiliyor..