Karadeniz Pet

Cinsiyet ırk

Ecem Su

Yeni Üye
Merhaba.Çıtırı daha dün aldık. Aldığımız yer %100 erkek 1 aylık çekoslavak dedi. Sizce doğrumu lütfen yardım edin teşekkürler...
L4L9n0.jpg

ZV0GXo.jpg

d2RYNr.jpg

Kusunuz erkek maşallah Güle güle besleyin

Çok teşekkür ederim sağolun :) çok yabani ama ne yapacağım ısırıyor. 1 aylık olduğu doğrumu sizce?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:40 --

3aQLE5.jpg
Erkek kuş maşallah. Irk tahmini için tünekteyken kuş ile aynı hizada çekilmiş bir fotoğraf ekleyin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Bunu çekebildim sizce ırkı ne ve kaç aylık? Yardımlarınız için gerçekten sağolun...

5 aylık kuş..
Kanatları neden düşmüş ? Hep böyle midir?

Ciddimisiniz? 1 aylık diye 70 liraya verdiler bu kuşu ama bana 1 aylık çekoslavak erkek kuş dediler çok üzüldüm şimdi konuşturmak istiyorduk. Kanatlarını arada yapıyor öyle ama devamlı uyuyor.

Böyle kabarık durması hasta olduğuna işaret.
Ancak kuş daha yeniyse ortamı yadırgadığı için de yapabilir.
Yem yiyiyorsa sorun yoktur.

Çok çok tesekkür ederim yem yiyor sorun yok. Daha dün geldi zaten. Ama 5 aylık olmasına çok üzüldük

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

Böyle kabarık durması hasta olduğuna işaret.
Ancak kuş daha yeniyse ortamı yadırgadığı için de yapabilir.
Yem yiyiyorsa sorun yoktur.

Hastalıklı kuş vermişler siz haklıymışsınız kuş öldü malesef
Şimdu yeni bir kus aldım bu cok canlı gözükûyor fakat bunuda 40 günlük diye verdiler sanirim büyük ama birazdan resim atacağım siteye siz ûstadların fikirlerini almak icin

Hadi ya konunun sonunda kuşun ölümü üzdü beni İnşallah yeni kuş mutlu bir yaşam sürer.

İnşallah çok tesekkürler. 24 saat bile yasamadı malesef. Ama şimdi ki sağlıklı gibi masallah biraz ürkek ama onuda aşıyoruz ☺

maşallah çok tatlı bir erkek. ama kanadını aşağı sarkıtması, sağlık sorunu göstergesi olabilir gibi geldi bana. cereyanda kalma, üşütme durumu olmuş olabilir mi? öyle ise, ilaç alıp suyuna katmanız gerekir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

mesajı gönderdikten sonra öldüğünü öğrendim. çok üzüldüm. :(

maşallah çok tatlı bir erkek. ama kanadını aşağı sarkıtması, sağlık sorunu göstergesi olabilir gibi geldi bana. cereyanda kalma, üşütme durumu olmuş olabilir mi? öyle ise, ilaç alıp suyuna katmanız gerekir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

mesajı gönderdikten sonra öldüğünü öğrendim. çok üzüldüm. :(
Evet malesef öldü çok cana yakın olacaktı yasasaydı. Onun yerine aldığımız şeker çok uğraştırıyor :( çok tatlı ama niyeyse bir türlü alışamadı.

Geri