Karadeniz Pet

Cinsiyet Kızışma ?

Umut SON

Meraklı Üye
Arkdaşlar Kuş Yaklaşk 6 aydır bende Yanındakı Sarı Erkek kuşun eşi Öldü ve bunu aldım ama erkek mi dişimi anlıyamadım öpüşüyorlar yem yediryorlar ama bir türlü kızmadı nıjer kullandım kızıştırıcı vitamn kullandım tık yok bir pet shopa götürdüm Bana çok kılolu oldugu için yumurta yapamayacgını söyledi ve dişi oldugunu söyledi ama burnu mavi Anliyamadm yardımlarınızı beklıyorum

banada dişi gibi geldi ama bişey farkettim sarı kuşun iki fotoğraftada gagası açık solunum hastalığı falan mı var fotoğraf çekerken rastgelemi denkgeldi
ayrıca o kafes ve tünekler falan çok kötü durumda kafes tam bir zehir deposu şuan kemirirse çok kötü zehirlenirler ayrıca tünekler de pis kuşlar hasta olacaklşar dikkat edin

Son düzenleme:
Hayır Kuşta Hastalık Yok Haklısınz Kafesi Temızlemiz lazım Uyarınız için teşekkürler Hemen Yapacam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

güncellllllll!

bu mavi kuş dişi fakat kızmamış ve bu tipteki kuşları eşleştirmek zordur.tam kahveye dönük tonda kızar. yapacagınız en akıllı iş o kuşu aldıgınız yere götürün sarı erkegide kuşların içine salın bir iki günde kendine anlaşacagı bir dişi bulur .saygılarımla

Geri