Karadeniz Pet

Cinsiyet konusunda bana yardımcı olur musunuz ben bir türlü karar veremedim

Görünüşünde bir anormallik varmı sağlıklımı belindeki tüyler seyrelmiş neden olabilir

Kuş erkek
Biraz bana soluk geldi hayvan , rengi solmuş gibi. Gözleride azıcık çökmüş gibi fakat kanat tüyleri gayet sağlıklı ve kuyruğu dik bir hayvan. Ben böyle bir kuş görmedim gerçekten mükemmel sağlığı bozulmaz ise. Belliki ailesi çok iyi bakmış , kuştan gençlik ve asalet fışkırıyor...

Oldumu?

şuan erkek cere rengi mor ama büyüdükce ceresi açılıor benim 2 tane kusum öle olmustu erkek die aldık maviydi büyüyünce beyaz odlu cereleri şuan erkek gibi görünüor bence değiştirmeyin

Allah razı olsn vallaha yüreğime su serptiniz derin bir nefes aldım şimdi

2 aylık goç gibi erkek :)

maşallah çok tatlı Allah nazarlardan saklasın..

Kuş erkek
Biraz bana soluk geldi hayvan , rengi solmuş gibi. Gözleride azıcık çökmüş gibi fakat kanat tüyleri gayet sağlıklı ve kuyruğu dik bir hayvan. Ben böyle bir kuş görmedim gerçekten mükemmel sağlığı bozulmaz ise. Belliki ailesi çok iyi bakmış , kuştan gençlik ve asalet fışkırıyor...

:) renginin daha iyi olabilmesi için ne yapmam lazım

Maaşallah çok güzel kuş aynı benim paşaya benziyor:) benimkinin kuyrugu koptu tazeler mi acaba

Kuş erkek

:) renginin daha iyi olabilmesi için ne yapmam lazım

kuşun ne renginde nede kendinde hiçbir sorun yok gayet sağlıklı maşallah..

Bişey sorucam kafesin içine sermiş oldugum gazetenin altına giriyor neden olabilir bide durmuyor içerde sağa sola uçuyor tırmanıyor

geneldeyavru kuşların hepsi yapıyor bu davranışı , muhtemelen oyun yapıyordur..herhangi birsorun yok yani..

bu arada isim soyisim güncellemesi için bana öm atın düzenleyim..

Selçuk bey maşallah daha önceden de dediğim gibi güzel bir yavru kuş..cinside çekoslavak bilginiz olsun..

Eyw serkan kardeşim 20 tl aldım şanslıyım o halde :)

Bişey daha sorucam ben sadece muhabbet kuşu yemi veriyorum bundan harici verebileceğim başka bişeyler varmı peki

çok çok iyi almışsın valla..Maşallah değerinden fazla bir kuş..

Bişey daha sorucam ben sadece muhabbet kuşu yemi veriyorum bundan harici verebileceğim başka bişeyler varmı peki

şuan daha yavru ama 1 ay sonra haftada 2 kez mama 2 kez sularına süpervit 1 kezde sularına vitaform verirsen uzun süre senin yanında olur..

Geri