petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet ne zaman belli olur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim AKSU tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    günaydın arkadaşlarım, yavrularım var 30-35 günlük civarı oldular, muhabbet kuşlarının cinsiyetleri kaç günlükken belli olur, ne zaman eşe atmak eş seçmek doğrudur, bu konuda bilgi verebilirmisiniz, şimdiden teşekkür ediyorum :) saygılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 12:06 --

Cevap lütfen :)

2. semjh

semjh Guest

6.ayda çiftleşmeye uygun yavrusuna bakabilecek olgunluğa ulaşmış olurlar.öncesi pek sağlıklı olmaz kuş adına. otuz günlük yavrunun cinsiyetini bilmek çok zor muhtemelen pembedir ceresi :)

3. Yiğit ERDİK

Daha biraz erken yavruların cinsiyentleri için kuşların çiftleşme yaşı 7 8 aylık civarı diye biliyorum

4. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :) evet hepsinin pembe, ama ne zaman belli olur işte bende onu soruyorum :)

5. Yiğit ERDİK

2 aylık civarı belli olur herhalde

Sayfayı Paylaş