petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Eğittiğim kuşumun Cinsiyeti ne yardımcı olurmusunuz ırkıda lutinomu? Karar vermedim erkekmi dişimi birde size sorayım dedim [​IMG] [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:57 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

Hafif pembeye doğru dönüyo bu aralar durun deliklerinin etrafıda pembe oluyo acaba erkeğe doğrmu gidiyo daha belli değilmidir.

2. usta

usta Guest

beyaz erkek sarı dişi

3. Hürkan YILMAZ

sarıyı dedim ustam saolasın :D

4. Yılmaz Ç.

Pek emin olamadım ama dişinin gagasında mantar var gibi duruyor.
    (Sarı dişi.)

5. Hürkan YILMAZ

Noluyo mantar yardım edermisiniz çözümü ne yeni foto koyim [​IMG] [​IMG]

6. Yağız ERDİK

Çeresine vazelin sürün.

7. Hürkan YILMAZ

Nefes almasını etkilemezmi korkarım ya :D Kuşa bişi olmasın naneli nefes alırken .

8. BARAN

BARAN Guest

Ciğerlerini açar hocam daha iyi :)

9. anıl deniz yılmaz

sanki sol gözünde mantar var gibi.

10. Yılmaz Ç.

Ceresine burun deliklerine kaçmayacak bir şekilde sürün. İnce bir tabaka halinde. Gagasınada sürün. Evet sanki gözündede bir sıkıntı var gibi duruyor ama onun hakkında pek bir bilgi sahibi değilim. Yanlış yönlendirmek istemem.

11. anıl deniz yılmaz

kulak temizleme çubukları işine yaricaktır.

Sayfayı Paylaş