petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esat tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. esat

esat New Member

Beğenileri:
    0
    herkese iyi geceler ben forumda yeniyim bilgi sahibi olmak için bütün konuları inceledim muhabbet kuşu beslemek istiyorum ama bulunduğum yerde çok fazla üretici yok malesef sadece bi arkadaş bulabildim 4-5 gün önce konuştum yavruların yeni yem kırmaya başladığını brz beklemem gerektiğini söyledi erkek kuş almak istiyorum forumda konuşulanlardan anladığım kadarıyla yeni yavruların cinsiyetini anlamak hiçde kolay değil öneriniz nedir yardımcı olursanız sevinirim

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tek bakmayı ve alıştırıp, konuşturmayı düşünüyorsan erkek almanı öneriyorum. Üreten arkadaşın cinsiyetleri ayırt edebileceğini düşünüyorum. çok küçük yavrularda biraz yanılma payı olabiliyor tabi. tek alcaksan 4 aydan büyük alma bence.

3. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    yem kırmayı yeni öğrenmiş bir erkek yavru tam işinizi görür eğer amacınız kendinize alıştırmaksa

4. esat

esat New Member

Beğenileri:
    0
    evet tek olarak alıştırıp konuşturmak istiyorum eşleştirip yavru almak gibi bi niyetim yok herkesten erkek olması yönünde tavsiye alıyorum umarım üretici arkadaş yardımcı olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

önerileriniz için çok teşekkür ederim

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Dişi kuşların az da olsa beyazımsı bir pembe oluyor yavruyken ama erkeklerin pespembe oluyor yani daha koyu

6. esat

esat New Member

Beğenileri:
    0
    bikaç gün içinde umarım almış olurum ozaman fotoğrafını paylaşıp fikrinizi alırım herkese teşekkürler

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    hangi şehir?

8. esat

esat New Member

Beğenileri:
    0
    manisa'nın demirci ilçesi

Sayfayı Paylaş