petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet Tahmini Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve saidfth tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. saidfth
    Gizli

saidfth Guest

Henüz yavru o yüzde sadece gaga kısmını çektim. 5-6 aylık olduğunu tahmin ediyorum. Cinsiyet konusunda kararsız kaldım. Fotoğraflarda ışık etkisinden bira fazla soluk çıktı. Dişi olduğunu zannediyorum fakat ceredeki morlukta biraz fazla geliyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

[​IMG][/url][/IMG]

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz erkek.

3. saidfth
    Gizli

saidfth Guest

ilk sahip olduğum kuş da değil fakat bu kadar kararsız kaldığım hiç omamıştı. Teşekkür ederim mehmet bey

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benceşuan erkek gibi ama dişiyede dönebilir erkek de olabilir zamana bağlı ama erkek gibi

5. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Yakışıklı bir erkek. 3 aylık civarı.

6. saidfth
    Gizli

saidfth Guest

dişiye dönebilme ihtimaliyle ilgili bir yorumda geldi hmmm.... biraz daha bekleyeceğim demek ki. fakat 3 aylıktan büyük olduğunu söyleyebilirim.

7. HBulut
    Gizli

HBulut Guest

Çok ciddi duruyor :)

Sayfayı Paylaş