Karadeniz Pet

Cinsiyet Tahminleriniz?

serdar_gs

Meraklı Üye
Daha önce konu açmış baya bir tartışmıştık ama baya yol kat ettik şu anki hali ile kuşun cinsiyeti nedir sizce?
65d0167567100a578289dff390668927.jpg
3fc29005a15460c799ec33219b8c71e4.jpg
8ba4cca77f88e4c4baa1e96f3d8b380a.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek dedik ya:) ben osmanlı eski hesap gitti nedense :)site değişince

O günde dedim kuş erkek diye kuş hala erkek

Son düzenleme:
Her zaman katdeşim ne demek =) konuşmasınıda merak ediyorum bilgilendir beni=)

Bende mesaj atıyorum cevap gelmiyo diyorum :) abi sağolasın yardımlar için

Sağolasın abi değerli yorumlarınız için teşekkür ederim :) acaba üst taraf açar mı diye düşünmüştüm

Teşekkür ederim
Üst taraf dediğin kafası mı

Bariz erkek.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok abi cerenin üst tarafı açık mavi olan yer altı koyu maşallah

Yok yok paşa benim kuşunda cere aynı sıkıntı yok o hep öyle kalır artık bu saatten sonra da cinsiyet değişmez [emoji4]

Yok yok paşa benim kuşunda cere aynı sıkıntı yok o hep öyle kalır artık bu saatten sonra da cinsiyet değişmez [emoji4]
Çıplak göz ile bakıldığında cere bazen açık mavi gibi abi ama alt taraf resimdeki gibi yinede birde biraz hırçınlaştı öpücük atardı eskiden şimdi ağzıma yaklaşınca burnuma ve ağzıma ısırık atıyor baya kuvvetli ısırıyor o yüzden acaba dişi mi dedim :)

@Ahmet abi konuşması çok çok iyi babacık cici kuş tatlı kuşum cici kuşum cimbom bebiş başta olmak üzere rahat bi 7 8 kelime öğrendi fazlası da var bazı anlamadığım bir kaç kelime :)

Çıplak göz ile bakıldığında cere bazen açık mavi gibi abi ama alt taraf resimdeki gibi yinede birde biraz hırçınlaştı öpücük atardı eskiden şimdi ağzıma yaklaşınca burnuma ve ağzıma ısırık atıyor baya kuvvetli ısırıyor o yüzden acaba dişi mi dedim :)

@Ahmet abi konuşması çok çok iyi babacık cici kuş tatlı kuşum cici kuşum cimbom bebiş başta olmak üzere rahat bi 7 8 kelime öğrendi fazlası da var bazı anlamadığım bir kaç kelime :)

Tamam işi çözmüş gerisi çorap söküğü gibi gelir=) ısırmasına tepkisiz kal sık dişini biraz geçicek zamanla, bendede vardı geçti sıkıntı yok=)

Tamam işi çözmüş gerisi çorap söküğü gibi gelir=) ısırmasına tepkisiz kal sık dişini biraz geçicek zamanla, bendede vardı geçti sıkıntı yok=)
Acıyı hissedince bazen sakin kalamıyorum abi bir sinir ile yakalıyorum kızıyorum bir kaçıyor :)
0b3726840a410265ab2f254dedc8d295.jpg

Acıyı hissedince bazen sakin kalamıyorum abi bir sinir ile yakalıyorum kızıyorum bir kaçıyor :)
0b3726840a410265ab2f254dedc8d295.jpg

Yawww şunun tatlılığına bak kızılırmı len ona=)) kızma bence kardeşim agresif olabilir dahada sık dişini seni anlıyorum bu arada bende kızıyodum ama içimden =))

Normaldir çünkü o da artık hatun istiyor erişkin bi kuş artık kardeşim çok ağzını ve burnunu yaklaştırma unutur bi süre sonra sık sık banyo yapsın bide

Yawww şunun tatlılığına bak kızılırmı len ona=)) kızma bence kardeşim agresif olabilir dahada sık dişini seni anlıyorum bu arada bende kızıyodum ama içimden =))
Çoğunlukla tepkisiz duruyorum abi sıkıntı yok iyi bağlandık birbirimize :)

Normaldir çünkü o da artık hatun istiyor erişkin bi kuş artık kardeşim çok ağzını ve burnunu yaklaştırma unutur bi süre sonra sık sık banyo yapsın bide

Banyo yapmayı seviyor ara sıra koyuyorum girip çıkıyor abi çok koymadım ama hatun yok buna :)

Geri