Karadeniz Pet

cinsiyet tam ne zaman netleşir ?

• Konbuyu başlatan Buğra
  • Başlangıç tarihi
B

Buğra

Guest
tam bir buçuk ay önce yuvadan yeni atlamış bir muhabbet kuşu almıştım forumda cinsiyeti ile ilgili açtığım konuda erkek olduğunu söylemişti ustalar ancak daha yavru olduğundan tam kesin değil demişlerdi cere rengi aldığımdan beri aynı morlukta.:confused:

tam nezaman netleşir ?

adınıda rıfkı koymuştum eğer kızsa bülent ersoy gibi kalmasın yavrucak :eek:

ilk aldığım zaman :
vk4xz.jpg

vk4yl.jpg

vk4fj.jpg

vk4h7.jpg

biraz daha büyüdüğü zaman:
vk4k7.jpg

şimdiki hali: şimdiki halindeki resimler direk olarak sarı ışık altında çekilmiştir( tam dibindeışığın):

vk4u8.jpg

vk4vj.jpg

ışıktan uzak:
vk4qm.jpg

ciddimisiniz saolun ya :D dişi de olsa canım o benim asla vazgeçmem geliyo öpüyo kendisi omzumdan inmiyor kısaca aileden biri oldu ama ismi konusunda sıkııntı oldu :D aldığım yerde ki kardeşlerini gördüm geçen ceresi mavileşmişte ondan sordum saolun :)

Cinsiyetini bilemem ama maaşallah çok güzel alıştırmışsın.Darısı benim Limon'un başına

inşallah sizinkide alışır :) 1 haftada alışıtı rıfkı inşallah sizinkide hemen alışır :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

güncel!!!!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 15:39 --

güncell!! birazdaha cewap alırsam kesinligi konusunda fena olmaz :)

Daha ne kadar netlesicek :D kus erkek

Kuşunuz erkek güle güle besleyin.

kuş erkek, ben senin yerinde olsam bu saatten sonra adını.HAYDAR koyardım :)

maşallah cok tatlı rıfkı yemliğin içine girmiş fotoya bayıldım :D

herkese tesekkurler :) yemliginde oyle durmayı çok sewiyor :) hahaha rıfkı iyi okan abi :)

maaşallah güzelmiş :)

Geri