Karadeniz Pet

cinsiyet tereddütüm var bakar mısınız

celilkurt87

Meraklı Üye
EJO6a8.jpg

v4and4.jpg
yeni aldım petshoptan damızlık erkek diye aldım sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Tereddütüm var dişi diye. Şimdiden teşekkürler.
2ZO5G2.jpg

2ZO5G2.jpg
2ZO5G2.jpg

7vBXor.jpg
y4Gol0.jpg
3oOjmA.jpg

Son düzenleme:
ikisi de dişi ve biraz kızışmaya başlamışlar

Net bir şey söyleyecek üstatlar lütfen yorum yapın parçalı olduğu için ben anlayamadım.

her ikisinin cere rengi bej kahve gibi görüyorum. dişi. isterseniz bir de elinize alıp öyle resim çekin daha iyi yorum yapılsın

Erkeğiniz dişiye göre çok genç duruyor ve biraz pasif bi görüntüsü var gibi. Keşke 1 yaş civarı baskın karakterli bir erkek alsa idiniz. Anlaştıkları sürece değişime gerek yok herseyin bası sabır ve düzenli beslenme... su tarihde kızısır su tarihde çiftleşir diye birşey söylenemez her kusun metebolizmalası bir değildir...

Erkeğiniz dişiye göre çok genç duruyor ve biraz pasif bi görüntüsü var gibi. Keşke 1 yaş civarı baskın karakterli bir erkek alsa idiniz. Anlaştıkları sürece değişime gerek yok herseyin bası sabır ve düzenli beslenme... su tarihde kızısır su tarihde çiftleşir diye birşey söylenemez her kusun metebolizmalası bir değildir...
spangle sarı bi erkek vardı onunla değiştireceğim kardeşim. erkek güzel ama kızışmasını beklemeyeceğim. dişi hazır zaten. değiştirince koyarım fotosunu.

Geri