petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cınsıyet ve ırk arkadaşlar?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve gurcan38 tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. gurcan38

gurcan38 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yavrum bugün kafese atıldı. kendi halinemi bırakayım yoksa şırıngayla su falan vereyim mi? kabuksuz yem almam gerekir mi? mama aldım kuşçudan havuç ve yumurta ekleyeceğim anne ve babası yemiyor kaç defa denedim buna yedireyimmi küçükken zorla?

cins ve ırk konusunda da görüş belirtirseniz sevinirim.

büyük resmi de burada

#1 gurcan38, 4 Aralık 2013
    Son düzenleme: 4 Aralık 2013
  2. Mana

Mana Guest

oyyyy yavrum ne tatlı maşallah bebeğim :) değişebiliyor burun kısmı sonradan çok küçük daha ustalar bilirler ben bilemiyorum çok şeker

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bu yavruyu yuvaya koy sakın ayırma bunu daha çok küçük muhtemelen yedirirlerken düşürmüşler

4. Yasin ZORLU

kaçgünlük daha bence eğer yuvalığa koydugunuzda duruyorsa bırakın az daha kalsın

5. gurcan38

gurcan38 New Member

Beğenileri:
    0
    annesi yeniden kızıştı çiftleşiyorlar yumurtayacak yakında o yüzden attığını düşünüyorum. ben kendim takviye yapacağım

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bu yavru daha çok küçük bilginiz olsun kaybedebilirsiniz.. Yine de siz bilirsiniz

7. gurcan38

gurcan38 New Member

Beğenileri:
    0
    yeniden koyarsam öldürür diye korkuyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

bugün itibariyle tam 1 aylık 31. gününde

8. Emrecan Biçer

Emrecan Biçer New Member

Beğenileri:
    0
    MaşALLAH :) ÇOK tatlı

9. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    merhabalar o kus en az 40 günlük en az bakın 40 günlü ve o kus artık yuvaya konulmaz ve annesi kızışmış koymanıza gerek yok erkek yerlı ırk hayırlı olsun ama dıkkat edın tabı kus daha kucuk vitamin takviyesi yapın yumurta maması verin kusa arada besleyıcı seyler yapın yanı soguga maruz kalmasın kesınlıkle ve koyun bır kafese kafeste dursun şimdiden eğitime başlayın :D çok güzel sağlıklı bır kus

10. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    31 günlük kuş boyle olmaz ki yanlışınız olmasın. benim daha 24 25 günlükken daha çok tüyü vardı. Yuvaya geri koymalısınız bence.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

Yahu nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? İnsanlara yanlış bilgi vermeyin 35 günlük kuşum var daha annesinin yarısı kadar duruyor.

11. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    pekı ben yanlış soluyorsam sızce bu kus kaç günlük cevap verirmisiniz lütfen

12. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    yorumumu duzgun okursanız sorunuzun cevabını alırsınız 24 25 günlük maksimum

13. Selahattin GÖKTAŞ

bence yuvaya geri koy ve gözlemle anne baba dövmeye falan çalışırsa alırsın ama dikkatli olman lazım.

Sayfayı Paylaş