Karadeniz Pet

Cinsiyet ve irk bilgisi?

Hakan Gungor

Meraklı Üye
qm8kbB.jpg

Arkadaslar, kusu yavru iken aldik. Tek olarak buyuttuk. Simdi birbucuk yaslarinda. Erkek diye satmislardi, ama ceresinden de bellidir kahvemsi bir renk aldi. Ancak oyle, puturlu, kabuk kabuk degil... Daha once de kus erkek kus besledigimden bunun davranislari biraz farkli geldi. Mesela daha sinirli, ve eski kuslarim kadar degisik sesler cikarmiyor. Ama yine de bir kac kelime ogrendi, mumkun oldugunca ilgi gosteriyorum. Su anda cana yakin. Bir de bir huyu var, disari salinca tahta kanepeyi, ya da kafes tellerini kemiriyor. Acaba yuva mi ariyor sizce? Ya da ciftlesmek mi istiyor? Es almaliyim sizce yanina?

Son düzenleme:
Fotoğraf atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Kuşunuz dişi

Benim eski kuşumda yapardı, mamasına özen gösterin, vitamin eksikliği olabilir belki diye düşünüyorum, ama uzmanlarımızın görüşlerini almanızda yarar var...

Cok tesekkurler arkadaslar... Sizce erkek almali miyim yanina?

Bu kuşun eşe ihtiyacı var. Bence 1 yaşlarında erkek ile eşleyin. Güzel yavrular verir..

Bana kızışmış gibi geldi, Erkek alın derim ama kızışmış olduğu için eve yeni biri geleceği için anlaşmakta belki birazcık zorluk çıkarabilir, ama büyük ihtimalle anlaşır...

Son düzenleme:
çok sağlam kızışmış bir dişi bu kardeşimm çiftleşmek istiyor bu kuş o yüzden kemiriyodur sen bu kuşun yaşlarında bir erkek al yavru alırsın..maşallah hayırlı üretimler şimdiden

Maşaallah kuşunuz çok güzel bir dişi. Arkadaşlarıma atılıyorum güzel bir erkek alın yanına

Ustalarim, arkadaslarim... Hepinize teker teker tesekkur... Izmir Balcova da ikamet ediyorum. Umarim buradan IZmir li erkek kus sahibi bir arkadasimla gorusup anlasarim... Bizim kiz kemirmeye devam ediyor :) Insallah guzel yavrularla haberdar ederim sizleri....

İnşallah, Hayırlı Üretimler :)

Ustalarim, arkadaslarim... Hepinize teker teker tesekkur... Izmir Balcova da ikamet ediyorum. Umarim buradan IZmir li erkek kus sahibi bir arkadasimla gorusup anlasarim... Bizim kiz kemirmeye devam ediyor :) Insallah guzel yavrularla haberdar ederim sizleri....

Hocam bende de bayraklı da ikamet ediyorum. Benim de tek 1 yaşında erkek kuşum var bu da kızıştı galiba. Çiftleşmek istiyor heralde. :)

Videosu da bu https://www.youtube.com/watch?v=aTuYtSILBD0

Kardesim, kusun cok guzel masallah. Bence kizismis, bir de kafasini boyle sallamasi tipik erkek muhabbet kusu davranislarindan biri... Konusuyor mu bu yakisikli?
izmir karşıyakadayım elimde 1,5 yasında fena kızışmış güzel bi erkek var suan eşi yok dişi aradım yanına ama izmir içi istediğim gibi iri bir kuş bulamadm istersen verebilirim sana

izmir karşıyakadayım elimde 1,5 yasında fena kızışmış güzel bi erkek var suan eşi yok dişi aradım yanına ama izmir içi istediğim gibi iri bir kuş bulamadm istersen verebilirim sana

Merhabalar, iri bir kus degil. Yine de bulusturmak lazim bence :) Istersen haberleselim musait bir zamanda

Merhabalar, iri bir kus degil. Yine de bulusturmak lazim bence :) Istersen haberleselim musait bir zamanda
merhaba hakan bey 0545 887 94 97 musait oldugunzda ararsınız dilerseniz resimlerinide gönderirim hosunuza giderse kuş buyrun gelin hoş gitmesede buyrun gelin misafirim olun grsmek üzere

merhaba hakan bey 0545 887 94 97 musait oldugunzda ararsınız dilerseniz resimlerinide gönderirim hosunuza giderse kuş buyrun gelin hoş gitmesede buyrun gelin misafirim olun grsmek üzere

Berkay Bey, cok tesekkur ederim. Elbette yakisiklinin fotosunu gormek isterim :) Illa ki ararim, kaydettim numaranizi

Berkay Bey, cok tesekkur ederim. Elbette yakisiklinin fotosunu gormek isterim :) Illa ki ararim, kaydettim numaranizi
whatsapp kullanıyorsanız yarın benı aradıktan sonra atarım resimlerı kullanmıyrsanız yarın akşama yine burda paylaşırım resimlerını.suanda resim cekemem kuslarım yattı çünkü.

Geri