Karadeniz Pet

Cinsiyet ve ırk lütfen

selcukiyet

Meraklı Üye
8yju5ase.jpg
umynedav.jpg

Arkadaslar. Yavru olarak alıp buyuttugum dışımın yanına benzer renkli bir erkek arkadas almıştım fakat 3 aydır aynı kafeste olmalarına rağmen aldığım erkek sürekli olarak dişiden kaçıyordu. Bende bunun üzerine bugün erkeği değiştirdim ve Sari renkli bir erkek aldım. Ilk resim beyaz dışımın yanına aldığım kafası çizgili beyaz erkek olan ikinci resimde ise bugün değiştirdiğim Sari erkek ile benim beyaz dişim. Aldığım üretici arkadasa eski erkeğin ceresinin hiç mavilesmedigini söylediğimde bu cinslerin mavi çere olmayacağını belirtti. Bu Sari erkeğinde ceresinin mavi olmayacağını ve bunun suan kızgın olduğunu söyledi. Daha önce bu ve bunun bir esinden yavru aldığını belirtti. Tecrübelerinizden faydalanmak kuslarim hakkında bilgi istiyorum sizden. Teşekkürler.
se6u5eqa.jpg
pe3arevy.jpg
ve5amehe.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Eski erkeğin resmi
yjyby2u3.jpg

Dişinin resmi
5eju6a5u.jpg

Yeni erkeğin resmi
ehyga3ar.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

3 kuş görüyorum.
Karnı mavi olan beyaz kuş kızışmış bir dişi.
Diğer beyaz kuş ve sarı kuş yavru erkek.
Güle güle besleyin..

Yeni aldığım Sari yavru mu sizce. Aldığım üretici arkadas bunu esinden ayırıp bana verdi. Daha önce bu ve esinden yavru aldığını söyledi bana. Bende bu kac aylık flan dedim o da 8-9 aylık bir erkek olduğunu belirtti. Ceresi neden mavi degil dedim. Bu cinslerin çeteleri mavi olmaz dedi. Zaten dişiyi de yavruyken ondan almıştım.

Yeni aldığım Sari yavru mu sizce. Aldığım üretici arkadas bunu esinden ayırıp bana verdi. Daha önce bu ve esinden yavru aldığını söyledi bana. Bende bu kac aylık flan dedim o da 8-9 aylık bir erkek olduğunu belirtti. Ceresi neden mavi degil dedim. Bu cinslerin çeteleri mavi olmaz dedi. Zaten dişiyi de yavruyken ondan almıştım.

Bazen böyle sarı kuşların çereleri pembe kalıyor doğrudur.

Bir de sizce kac aylıklar ve hangisi büyük acaba. Aldığım arkadas hemen hemen aynı yaşatalar dedi.
uhaqu3ah.jpg

Geri