petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet ve ırk lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve selcukiyet tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. selcukiyet

selcukiyet Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG]
    Arkadaslar. Yavru olarak alıp buyuttugum dışımın yanına benzer renkli bir erkek arkadas almıştım fakat 3 aydır aynı kafeste olmalarına rağmen aldığım erkek sürekli olarak dişiden kaçıyordu. Bende bunun üzerine bugün erkeği değiştirdim ve Sari renkli bir erkek aldım. Ilk resim beyaz dışımın yanına aldığım kafası çizgili beyaz erkek olan ikinci resimde ise bugün değiştirdiğim Sari erkek ile benim beyaz dişim. Aldığım üretici arkadasa eski erkeğin ceresinin hiç mavilesmedigini söylediğimde bu cinslerin mavi çere olmayacağını belirtti. Bu Sari erkeğinde ceresinin mavi olmayacağını ve bunun suan kızgın olduğunu söyledi. Daha önce bu ve bunun bir esinden yavru aldığını belirtti. Tecrübelerinizden faydalanmak kuslarim hakkında bilgi istiyorum sizden. Teşekkürler. [​IMG][​IMG][​IMG]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

#1 selcukiyet, 1 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 1 Mayıs 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    3 kuş görüyorum.
    Karnı mavi olan beyaz kuş kızışmış bir dişi.
    Diğer beyaz kuş ve sarı kuş yavru erkek.
    Güle güle besleyin..

3. selcukiyet

selcukiyet Member

Beğenileri:
    0
    Eski erkeğin resmi

Dişinin resmi

Yeni erkeğin resmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

Yeni aldığım Sari yavru mu sizce. Aldığım üretici arkadas bunu esinden ayırıp bana verdi. Daha önce bu ve esinden yavru aldığını söyledi bana. Bende bu kac aylık flan dedim o da 8-9 aylık bir erkek olduğunu belirtti. Ceresi neden mavi degil dedim. Bu cinslerin çeteleri mavi olmaz dedi. Zaten dişiyi de yavruyken ondan almıştım.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bazen böyle sarı kuşların çereleri pembe kalıyor doğrudur.

5. selcukiyet

selcukiyet Member

Beğenileri:
    0
    Bir de sizce kac aylıklar ve hangisi büyük acaba. Aldığım arkadas hemen hemen aynı yaşatalar dedi.

Sayfayı Paylaş