Karadeniz Pet

Cinsiyet ve ırk?

badem

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,
Yıllar sonra yeniden muhabbet kuşu aldım. İngiliz yavrusu diye aldım ama bir de sizin yorumlarınızı almak istiyorum. Cinsiyeti ve ırkı hakkında bilgi verebilecek üstadlara şimdiden teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:59 --

Son düzenleme:
Banada Dişi Çek Gibi Geldi Ama Üstad Daha İyi Bilir :)

dişi gibi duruyor. daha net bir fotoğraf olursa iyi olur

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Akşam eve gidince daha net bir fotoğraf çekip yükleyeceğim. Valla erkek ingiliz yavrusu diye aldım:)

Çek havası var sanki,kuyruğu nasıl?

Kusunuz dişi ırk konusunda yaniltmak istemem

Yeni fotoğrafları ana baslığa ekledim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

Yardımcı olacak yok mu arkadaşlar.

Valla dişi sanırım ama Yusuf abi gibi ırk konusunda bir düşüncem yok...

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi her konuya yazmış.

Geri