Karadeniz Pet

Cinsiyet ve ırk

Teoman KARATAS

Yeni Üye
İyi forumlar yeni kuşumun cinsiyeti ve ırkı hakkında bilgi alabilir miyim ? ve tahmini kaç aylıktır ?
b847526.jpg

b8769cb.jpg

b911daa.jpg

Cinsiyet erkek. Irk olayından bende anlamıyorum henüz çok ufak en fazla 30-35 günlük diye tahmin ediyorum.

Teşekkür ederim , kuyruğu biraz uzun gibi geldi acaba çekoslavak mı diye düşünüyorum

Evet baya uzunmuş cereye bakacam diye kuyruğa hiç dikkat etmedim :) ırk hiç anlamıyorum benim yavru minik kuşum da aynı senin kuş gibi mavi şu anda arkamdan bağırıyor babacık babacık diye :) benim kuş dediğim gibi aynı seninki gibi mavi beyaz ve ufakken aldım fakat kuyruğu kısaydı yeni yeni uzadı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Maşallah :) ne kadar sürede konuşmaya başladı acaba , bundan önce dişim vardı onunla çok uğraştım ama konuşturamadım kız arkadaşımın annesi isteyince ona verdim bugun bunu aldım çok sevimli hayvanlar arkadaş gibi oluyorlar alışınca , önceki kuşumu alıştırmam hiç zor olmadı umarım bu da zorlamaz beni

Maşallah :) ne kadar sürede konuşmaya başladı acaba , bundan önce dişim vardı onunla çok uğraştım ama konuşturamadım kız arkadaşımın annesi isteyince ona verdim bugun bunu aldım çok sevimli hayvanlar arkadaş gibi oluyorlar alışınca , önceki kuşumu alıştırmam hiç zor olmadı umarım bu da zorlamaz beni
Önce sana alışsın ele gelmeye başlasın ondan sonra konuşturursun ben 20 25 gün gibi bir sürede konuşturdum şimdi ikinci kelime için eğitiyorum. Henüz çok ufak maşallah çok tatlı kuşun hacı sevgini ilgini ver elinden yem falan yedir alışsın sana bu arada ara sıra aynı kelimeleri tekrar sonra alıştıktan sonra günlük o kelimeyi tekrar edersin ben böyle yaptım :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 aylık erkek çekoslovak gibi ömrü uzun olur inşallah :)

Geri