Karadeniz Pet

cinsiyet ve ırkı hakkında

olcay

Meraklı Üye
arkadaşlar yardımcı olurmsunuz ben erkek diye aldım 2.5 aylık henüz cinsiyet ve ırkı nedir?

x8joqa.jpg

x8joG7.jpg

wbPaAb.jpg

KPjA35.jpg

dişi diyen oldu oyüzden içime şüphe düştü acaba ırkı ne ? cavbınız için teşekkürler

Bence de erkek.

Cevabiniz icin tskrlr irki nedir acaba

Irkları bilmiyorum ama o kadar da önemli değil.Maşallah güzel kuş.

Kusum ele aliskin alisma konusunda bi sikinti yok durmadan oynuyoruz cok neseli irkini merak ettim sadace

Dogru 2.5 aylik henuz suan girtlaktan ses cikariyor konusmaya calisiyor esim konustugunu duymus daha once ismi saskin durmadan saskin diyorum acaba saskin diyebilirmi zorbi kelimemi cici kus saskin opucuk hanimis saskin diyede seviyorum soylemesinde bi sikinti olmaz dimi bunlari

Konuşturucu yem alırsanız ve de yerse daha net konuşur.

Herkesin kendi bileceği iş fakat yanlış düşünüyorsunuz.Ben denedim daha anlaşılır oldu konuşması içerinde ufak taneler var dil hareketlerini geliştiriyor.Kuş zaten kendi anlaşılabilir şekilde konuşuyorsa almaya gerek yoktur.Konuşamayanlar için söylüyorum ben.

Aldim konusturucu yem yaziyor ustunde ama marketten aldim kirakerde aldim cok guzel yiyor bi sikinti yok mama yapiyorum kendim yemiyor netten bakiyorum mama tariflerine yesillikde bikackez verdim yemedi elma habuc marul da yemedi ama yemi yiyor bi sikinti yok bakimini ozenle yapiyorum sabah dan aksam yatana kadar disarda kafese kendi girip yem yeyip cikiyor aksam zor sokuyorum kafese alisma konusunda sikinti yok arkadas gibiyiz sadece konusmasini bekliyorum bogazdan cokartiuor ses simdi bile devam esiyor ses cikarmaya ama anlasilmiyor saskin ismi ismini andirir ses cikartiyor ama anlasilmiyor pek

Maşallah kuşunuz erkek.Bizim muhabbet kuşumuzunda adı şaşkın. Maşallah günde en az 100 kere şaşkın diyor.Güzel kolay söyleyebileceği bir isim.

Aldim marketten konusturucu yem yaziyor sari kutuda yemi cok guzel yiyor biraz bogazli zaten ac gozlu :)

Şimdi bu olay da büyük hayvanlarda oluyor eğer kuşunuzu çok küçük almamışsanız hayvan ötmeye alıştığı için konuşamıyor yada konuşuyor siz sözlüyorsunuz ardından oda söylüyor mesala ama ötüş şeklinde oluyor konuşturucu yemin bu gibi durumlarda çok faydalı oluyor bir de ben aldığım konuşturucu yemin markasını hatırlayamıyorum şuan seneler öncesiydi.Vitakraft denedim ama ya odur ya da kutu içerisinde markasını hatırlayamadığım bir tane daha aldım ufak taneli olması lazım ilk başlarda ağzında geveliyor sadece yiyemiyor zamanla alışıyor sonra çok seviyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:17 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

Konuşturucu yem adı altında vitaminli olanlar değil kesinlikle.

Maşallah kuşunuz erkek.Bizim muhabbet kuşumuzunda adı şaşkın. Maşallah günde en az 100 kere şaşkın diyor.Güzel kolay söyleyebileceği bir isim.

cevabiniz icin tsklr saskinla ilgilendigim kadar kendimle bile ilgilenmedim bukasar zaten sabahtan aksam kasar omuzumda elimde kafamda hic bisekilde ne korkma belirtisi var ne de herhangibi harketimden kaciyor cok guveniyor bana eminim kendini guvende hissediyor bunu hissediyorum bende durmadan diyorum ismini insaallah konusur ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:22 --

Şimdi bu olay da büyük hayvanlarda oluyor eğer kuşunuzu çok küçük almamışsanız hayvan ötmeye alıştığı için konuşamıyor yada konuşuyor siz sözlüyorsunuz ardından oda söylüyor mesala ama ötüş şeklinde oluyor konuşturucu yemin bu gibi durumlarda çok faydalı oluyor bir de ben aldığım konuşturucu yemin markasını hatırlayamıyorum şuan seneler öncesiydi.Vitakraft denedim ama ya odur ya da kutu içerisinde markasını hatırlayamadığım bir tane daha aldım ufak taneli olması lazım ilk başlarda ağzında geveliyor sadece yiyemiyor zamanla alışıyor sonra çok seviyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:17 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

Konuşturucu yem adı altında vitaminli olanlar değil kesinlikle.

Bende markette gezerken gordum tesaduf sari kututa kirmizi yazi ile konusturucu ve kizistirici yem yaziyordu aldim denedim yemesini bayildi hala veriyorum ve severk yemini yiyor

Tanelerden mi oluşuyor ona bakın diğer yeme göre küçük mü birde ona eğer boyutları aynı ise boşuna vermeyin bence.

Tanelerden mi oluşuyor ona bakın diğer yeme göre küçük mü birde ona eğer boyutları aynı ise boşuna vermeyin bence.

tanelerden oluşuyor evet yemleri karşılaştırdım konuşturucu olan daha parlak ama tanecikler farklı konuştırıcu olanın ve içinde yeşil sarı kırmızı vb. şeyler var zaten olnalrı denedim yemiyor

Sadece sarı taneler olacak.O marka değil di benim kullandığım boyutu normal yemlere göre küçük mü?Küçükse verin faydası olur.

Geri