Karadeniz Pet

cinsiyet ve yaş hakkında yardım

Hakan VATANSEVER

Meraklı Üye
swzhl.jpg

swzkt.jpg

swzmr.jpg

yeşil olan kuşumu yeni aldım aldıgım adam dişi oldugunu söyledi cinsiyeti ve yaşı hakkında bilgi verir misiniz birde erkeğimin yaşı hakkında:confused:

Baş çizgileri gitmeye başlamış 3 aylık gibi

Işığı beyaz olan yerde çekersen daha kaliteli yorumlar olur. Ayrıca yeşil kuşun kafasını çekmen lazım cinsiyet için.

yeıl kus ıngılız kırığı tam anlamıyla bellı olmamakla beraber dişi sanırım dıgerı ırı yerlı olabılır cınseyetı erkek dıcem tabı şaka ceresı gözükmüyor :d

Resim rengi cinsiyet ve yaş tahmini için uygun değil!!! Birde yaş için gözünüde açık ve net çekmen lazım.

yeıl kus ıngılız kırığı tam anlamıyla bellı olmamakla beraber dişi sanırım dıgerı ırı yerlı olabılır cınseyetı erkek dıcem tabı şaka ceresı gözükmüyor :d

Resimdeki kuşlar bildiğimiz yerli kuşlar ingiliz görmediniz sanırım

yarın tekrar yenı resım yukleyecegım suan gayet uyumlu davranıyorlar , kusu dişi diye aldık 2 erkek degıldır umarım :D

evet beyaz işik altinda veya gündüz çekerseniz daha iyi olur tam net anlaşirilir cinsiyeti.

sx9xu.jpg

sx9y5.jpg

sx9ym.jpg

sx9zp.jpg
4

Arkadaşlar yeni resimleri ekledim cevabınızı bekliyorum, Bu kuş kaç aylık ve dişi mi ?

2,5 aylık dişi diye aldım bunu ben petshoptan . şimdiden teşekkürler

2-3 aylık olduğu kesin. Burun deliklerinin beyaz olması da dişi olduğunu gösteriyor gibi. Ama nedense ben çok kararsız kaldım yahu. Umarım sonradan erkeğe dönmez.

umarım donmez :) buradan kesin sonuç çıkarsa çok sevineceğim :)

Resimdeki kuşlar bildiğimiz yerli kuşlar ingiliz görmediniz sanırım

Tolga kardesım yesıl olana ıngılız demedımkı kırığı dedım aynısı Bende var iri cek ve ıngılız cıftlestımı böle oluyor yanak beneklerıne bak belli oluyor kafası kocaman belli olmaz tabı tahmınım

Yesıl dişi ya bence

Lütfen yardım edın . dişi mi ?

Son düzenleme:
Moral Bozmak Gibi olmasın ama mor gibi cere erkeğe benziyor

Geri