Karadeniz Pet

cinsiyet ve yaş hakkında yardım

hadi yaa :( kimse tam net birşey söyleyemediği için napıcağımı bilmiyorum ..

Kardeş değiştir içine sinmediyse alışınca değiştirmek zor olur kuşu, ama erkek kuşa çok yakın bence

tamam kardeş yarın bi gidip konuşayım aldğım adamla , bir de kus diğer erkeğe göre iri duruyor . daha tombul . erkek ondan bi kaç hafta büyük olmasına rağmen.

sx9ym.jpg

Bu Resimde Nerdeyse Kuşu Patlacakmiş Gibi Çıkmış :D

kuş çok tombul :) yarısı tüy , inanın elim hiç sıkı değil :) hala kafamda soru işaretleri var kuş temiz sorunsuz , ama erkekse vermek zorunda kalacağım .s

kesin bir cevabınız var mı ? ona göre bugun gidip adamdan degiştircem

sy9xs.jpg

sy9y4.jpg

bunları az önce çektim , hersey net , lutfen son dusuncelerınızı alabılır mıyım ?? kuş dişi mi ??

Son düzenleme:
Dişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii burun delik etrafı beyazz

tesekkurler emre , değişme ihtimali var mı ? burun delikleri değişir mi ??

Son düzenleme:
Kuş dişi merak etme net ve kesin..Fotolar flassız çekim ise tabii.

götürdüm adama adamda dişi dedi sonra işin piri olan babasına sordu , Erkek oğlum bu dedi , bende bunun uzerıne oradan başka bir dişi aldım . aklım verdıgım kusta kaldı cok begenmıstım , hareketlıydı oyun oynuyordu sureklı

bu aldıgım yenı kus cok sınırlı hep ısırıyo , kacıyo falan , 2,5 aylık . ele alıstrabılır mıyım cıftlerı ?

bak arkadas ben aldım 2.5 3 aylık yeşil renk mahvettı benı alıştıramadım sureklı ısırdı kaçtı gelmedı gelse yemı yese gerı gıdıyo hıc oralı olmuyodu konuda açtım yardmcıda oldular koltukların ayaklarını ayna sanıp saatlerce orda duruyodu bantladım söktu artık gerı verdım daha kucuk mavı yavru aldım ve ıyıkı almısım :)

bundan once de yesıldı benım kı , suan fotoları olan , o cok uysaldı kafama konuyodu elıme gelıyodu, fakat bu oyle degıl . napalım :(

szb4t.jpg

szb5p.jpg

Yeşil olanda yeni aldığım , yani değiştirdiğim dişi .

nasıl sizce ? bu şahibeli değil dimi . adam bu kesin dişi dedi .

Geri