petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet ve yaş tahmini

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayripaşa tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. hayripaşa

merhaba diğer konumda eklediğim resimlerin altına yaş tahmini yapmıştım ama cevap gelmedi acaba çiftlerim yaşlarını ve cinsiyetlerini tahmin edermisiniz biraz şüphelendim dişinin gagasının yanındaki mavilkten ceresimi ne diyorlar ondan :)

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kuslarin tam k8vaminda birbirlerine yem kusma var ise yavru alirsin yuvalik tak bekle

3. hayripaşa

1 hafta önce almıştım kuşları yanlız dişi kuş devamlı erkeğin başını kaşıyor ve tabiri caizse öpmeye çalışıyor yanlız erkek pek pas vermiyor ama dişi heşeye rağmen çok seviyor erkeğini cinseyetlerinde sorun yok yani

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Sorun yok disi ilgili olmasi cok buyuk avantaj sanslisin salicagi kaldir yuvalik tak bekle

5. hayripaşa

tmm çok teşekkür ederim salıncağı çıkardım yuvalığıda hemen yarın hallediyorum

Sayfayı Paylaş