Karadeniz Pet

Cinsiyet ve Yaş Yardımı Lütfen

• Konbuyu başlatan Alex1
  • Başlangıç tarihi
A

Alex1

Guest
Kuşum Alex i 3 gün önce aldım.Pet shop sahibi 2.5 aylık ve erkek oldugunu söyledi..yardımcı olursanız sevinirim linkte resmi mevcut yardımcı olursanız sevinirim
http://i.hizliresim.com/yAV5zy.png

Maşaallah çok güzel bir kuş lutino mu kuşunuz. Genç olduğu kesin fakat cinsiyetten emin olamadım

Maşaallah çok güzel bir kuş lutino mu kuşunuz. Genç olduğu kesin fakat cinsiyetten emin olamadım

cevap için teşekkürler.evet lutino cinsi kıpkırmızı gozleri var yaşları büyüdükçe göz renkleri açılıyor diye biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:47 -->-> Daha önceki mesaj 01:45 --

Gagasini ve gözunu biraz daha yakindan cekerseniz dahadogru bir bilgi verebiliriz

Yavru bir erkek gibi gozukuyor.

XDJM86.gif

Birazdan bu başlık altına net bi resim daha koycam cevabınızı bekliyorum..teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:54 -->-> Daha önceki mesaj 01:47 --

Gagasini ve gözunu biraz daha yakindan cekerseniz dahadogru bir bilgi verebiliriz

Yavru bir erkek gibi gozukuyor.

EN BELİRGİN RESMİ BU GÖRÜŞÜNÜZÜ BEKLİYORUM

http://i.hizliresim.com/BR8PQQ.png

Kardeş kırmızı göz ise albinodur. Cinsiyetinini anlayamadım. Ceresini yakında çekme şansın yok mu ?

Kardeş kırmızı göz ise albinodur. Cinsiyetinini anlayamadım. Ceresini yakında çekme şansın yok mu ?

Cevap için teşekkürler..kuş yanımda olmadığı için şuan foto yüklüyemiyorum elimde olan fotoğraflar bu kadar yarın yenilerini yükleyeceğim..ancak şunu söyleyebilriim gagası açık turuncudan beyaza yakın burnu ise mordan beyaza yakın.

Cevap için teşekkürler..kuş yanımda olmadığı için şuan foto yüklüyemiyorum elimde olan fotoğraflar bu kadar yarın yenilerini yükleyeceğim..ancak şunu söyleyebilriim gagası açık turuncudan beyaza yakın burnu ise mordan beyaza yakın.

Bu tür hayvanların cinsiyetleri zor anlaşılıyor maalesef. Uygun zamanda fotoğrafları yükleyin mutlaka bilenler çıkacaktır.

erkek gibi gözüküyor ama tam gözükmüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

kuş daha yakından çekerseniz daha iyi olur

Geri