petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet ve Yaş Yardımı Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Alex1 tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Alex1

Alex1 Guest

Kuşum Alex i 3 gün önce aldım.Pet shop sahibi 2.5 aylık ve erkek oldugunu söyledi..yardımcı olursanız sevinirim linkte resmi mevcut yardımcı olursanız sevinirim
    http://i.hizliresim.com/yAV5zy.png

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah çok güzel bir kuş lutino mu kuşunuz. Genç olduğu kesin fakat cinsiyetten emin olamadım

3. Mirac YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Gagasini ve gözunu biraz daha yakindan cekerseniz dahadogru bir bilgi verebiliriz

Yavru bir erkek gibi gozukuyor.

#3 Mirac YILDIRIM, 2 Ocak 2015
    Son düzenleme: 15 Ekim 2015
  4. Alex1

Alex1 Guest

cevap için teşekkürler.evet lutino cinsi kıpkırmızı gozleri var yaşları büyüdükçe göz renkleri açılıyor diye biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:47 -->-> Daha önceki mesaj 01:45 --

Birazdan bu başlık altına net bi resim daha koycam cevabınızı bekliyorum..teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:54 -->-> Daha önceki mesaj 01:47 --

5. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş kırmızı göz ise albinodur. Cinsiyetinini anlayamadım. Ceresini yakında çekme şansın yok mu ?

6. Alex1

Alex1 Guest

Cevap için teşekkürler..kuş yanımda olmadığı için şuan foto yüklüyemiyorum elimde olan fotoğraflar bu kadar yarın yenilerini yükleyeceğim..ancak şunu söyleyebilriim gagası açık turuncudan beyaza yakın burnu ise mordan beyaza yakın.

7. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Bu tür hayvanların cinsiyetleri zor anlaşılıyor maalesef. Uygun zamanda fotoğrafları yükleyin mutlaka bilenler çıkacaktır.

8. Alex1

Alex1 Guest

evet bir kaç bilene sordum onlarda tam emin olamadılar..teşekkürler

9. BURAK KANGAL

BURAK KANGAL New Member

Beğenileri:
    0
    Tam görünmüyor ama erkek galiba

10. DİLARA PAŞA

erkek gibi gözüküyor ama tam gözükmüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

kuş daha yakından çekerseniz daha iyi olur

Sayfayı Paylaş