Karadeniz Pet

Cinsiyet yardım!!

• Konbuyu başlatan Kirmaci
  • Başlangıç tarihi
K

Kirmaci

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşumun cinsiyeti hakkında yardım edermisiniz, ayrıca kaç aylık olduğuna dair tahmini birşeylerde söylerseniz sevinirim. Bugün aldım daha, resimde de gördüğünüz gibi tek ayağında problem var üzerine basamıyor ve kavrama yapamıyor. İnşallah düzelir kısa zamanda yoksa veterinere götüreceğiz zaten.

Yakından gözlemleyemediğim için bir yorum yapamıyorum.

Max. 2 ylık erkek

Kuşunuz erkek 45 50 günlük. umarım toparlar

+++++++++++++++++++++++++++++++

Ayağındaki sakatlık için ise Avit-K Vitamini suyuna kullanabilirsiniz... zamanla düzeleceğini umarım aldığınızda bu şekildemi aldınız

maşallah çok şirin bir erkek yavru.

güle güle besleyin..

+++++++++++++++++++++++++++++++

Ayağındaki sakatlık için ise Avit-K Vitamini suyuna kullanabilirsiniz... zamanla düzeleceğini umarım aldığınızda bu şekildemi aldınız

Evet bu şekilde aldım ve dün veterinere götürdüm , tam teşhis koyamadık ama verdiği vitamin (şırınga içinde suyuna katmak için) işe yaradı biraz galiba
, bugün biraz daha iyi gibi yine tam olarak basmasa da hareket ettirip sakat ayağıyla kendini kaşıyabiliyor.

Ben almasaydım petshopta pek şansı yoktu sanırım...

bazen yetersiz beslenmeden ötürü böyle sıkıntılar yaşayabiliyorlar. eğer bir teşhis (kırık-çıkık) koyulmadıysa vitamin ve mineral desteği çoğu zaman sıkıntıyı çözebiliyor. aynı durumu yeni çiftimin erkeğinde ben de yaşadım. 2 haftada toparlandı bizin haydar.
diğer yazan arkadaşlara katılıyorum. kuşunuz genç bir erkek

bazen yetersiz beslenmeden ötürü böyle sıkıntılar yaşayabiliyorlar. eğer bir teşhis (kırık-çıkık) koyulmadıysa vitamin ve mineral desteği çoğu zaman sıkıntıyı çözebiliyor. aynı durumu yeni çiftimin erkeğinde ben de yaşadım. 2 haftada toparlandı bizin haydar.
diğer yazan arkadaşlara katılıyorum. kuşunuz genç bir erkek

Inşallah toparlar bizim Çimen de, İçimi rahatlattın bi nebze solasın kardeşim. Tek korkumiyileştikten sonra korkak bir kuş olması çünkü çok ele alındı yavrucak.

2 aylık erkek

Geri