petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet yardımı lütfen ve ırk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve can yalçın tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. can yalçın

can yalçın New Member

Beğenileri:
    0

muhabbet kuşu dişi mi erkek mi yaklaşık 7-8 aylık arası şuan okadar die biliyorum bide ırkı nedir bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

#1 can yalçın, 25 Ocak 2015
    Son düzenleme: 25 Ocak 2015
  2. lonelypover

lonelypover New Member

Beğenileri:
    0
    file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
    arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

3. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Bence disi ırk konusunda hep yanilmisimdir. Ama renkleri cok hos

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Dişi Maşallah. Hollanda gibi duruyor.

Kuşlarının ırkını soranlar: Fotoğrafı çekerken tünekte ve kuş ile aynı hizada bir kare çekmeye çalışın..

Sayfayı Paylaş