Karadeniz Pet

Cinsiyet yardimi lutfen

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar.Ozellikle gerek konusma yetenekleriyle,gerek oyuncu ve harekteli yapilariyla cogumuzun erkek olmasini diledigimiz muhabbet kuslarimizin cinsiyetinin tam anlasilacagi yasa gelene kadar yasadigimiz karmasayi herkes biliyor.Tecrubeli ustadlarimdan bu konuda yardimci olabilmeleri icin flash siz gunduz cekimi daha net kareler yakalamaya calistim cinsiyeti hakkinda yardimci olabilirseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler.

Merhaba bahattin bey, duruşu ile , kafa yapısı ile,"ve yanılmıyorsam ceresine göre erkek görünüyor."

Merhaba bahattin bey, duruşu ile , kafa yapısı ile,"ve yanılmıyorsam ceresine göre erkek görünüyor."

Ezel hocam bende başta erkek diye düşündüm ama baksanıza burun delikleri etrafı beyaz sayılır sen daha iyi bilirsin yinede ama bana öyle geldi emin deilm demistim yanılmısım :D

Ezel hocam bende başta erkek diye düşündüm ama baksanıza burun delikleri etrafı beyaz sayılır sen daha iyi bilirsin yinede ama bana öyle geldi emin deilm demistim yanılmısım :D

Aslinda ciplak gozle bakildiginda pek beyazlik gorunmuyor.Cok fazla aydinlik gun isiginda cekildi fotolar.

maşallah...irkek :)

Rica etsem,forumda ki ustad larim irki hakkinda da yorum yapabilirlermi?

maşallah yaklaşık 2 aylık yerli erkek..ama 1 ay sonra tekrar foto eklerseniz iyi olur..çünkü bu yaş grubunda ( 1 2 aylık) cere dönebiliyor dişi erkek erkek dişi diye yorumlanabiliyor..

maşallah yaklaşık 2 aylık yerli erkek..ama 1 ay sonra tekrar foto eklerseniz iyi olur..çünkü bu yaş grubunda ( 1 2 aylık) cere dönebiliyor dişi erkek erkek dişi diye yorumlanabiliyor..

Tesekkur ederim Serkan bey henuz 1 aylik,tuyleri yoktu bana geldiginde yem kirmaya calisiyor siringa ile buyuttuk ve bugun ilk ucusunu yapti daha:)

dediğim gibi yaklaşık 2 aylık dedim zaten ama 1 aylık olması mümkün değil..bu kuş en az 45 günlük..maşallah siz elinizde büyüttüğünüz için daha kıymetli olur o şimdi..

dediğim gibi yaklaşık 2 aylık dedim zaten ama 1 aylık olması mümkün değil..bu kuş en az 45 günlük..maşallah siz elinizde büyüttüğünüz için daha kıymetli olur o şimdi..

Kesinlikle cok kiymetli oluyor bir arkadasimiz elindeki butun kuslari cikartmisti dogduklari andan itibaren takip ediyorduk anne ve babasida gidince aldim sadece biraz iri bir kus ve gun gectikce kiyas yapiyorum cok fazla ve cabuk gelisiyor masallah.

irki hakkinda diger tecrubeli arkadas larda yardimci olabilirlermi?

Geri