petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet yardımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Kuşların ceresinden başka cinsiyet anlayabilecegimiz yollar varmi yardimci olursaniz sevinirim.İyi forumlar :)

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Muhammed güler

Yavru iken pek anlayamazsınız Olgun olunca mavi ise erkek kahverenci koyu beyaz ise disidir bununla ilgili detaylı bir açıklama vardı incelerseniz gorursunuz

3. Hürkan YILMAZ

Kardeşim sen sorumu okumadın heralde ben nediyorum sen nediyosun ?

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    bende anlamadım :D
    diğer konularda da yazmış Hürkan

5. Hürkan YILMAZ

Hey Allahım iyi güldüm ama adam soruyu nası okuyo acaba bu cevabí verdi :D

6. Muhammed güler

Kardes üslubunu değiştir anlamamış olabılıriz kaba davranmana lüzum yok okey!
    O zaman bilen arkadaslar yanıt versin hadi eyv..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Kardesım bılgımızı paylaşmak ayıpta üyeliğimizi sileriz sorun degıl bu forumun amacı Ney ?dalgaya alacaksanız bu forumda 1 dk durmam öncelik insanlık!

7. Hürkan YILMAZ

Kardeşim senin düşüncene laf yapan oldumu yada hakaret eden ? Soruyu okumdan yazmissin her yonden belli oluyor bu forumda soruyu okumadan herkes yazsa binlerce yorum olur deme birazda suçu kendinde ara diyorum

Sayfayı Paylaş