Karadeniz Pet

Cinsiyet yardımı

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Kuşların ceresinden başka cinsiyet anlayabilecegimiz yollar varmi yardimci olursaniz sevinirim.İyi forumlar :)

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavru iken pek anlayamazsınız Olgun olunca mavi ise erkek kahverenci koyu beyaz ise disidir bununla ilgili detaylı bir açıklama vardı incelerseniz gorursunuz

Yavru iken pek anlayamazsınız Olgun olunca mavi ise erkek kahverenci koyu beyaz ise disidir bununla ilgili detaylı bir açıklama vardı incelerseniz gorursunuz

Kardeşim sen sorumu okumadın heralde ben nediyorum sen nediyosun ?

Kardes üslubunu değiştir anlamamış olabılıriz kaba davranmana lüzum yok okey!
O zaman bilen arkadaslar yanıt versin hadi eyv..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Kardesım bılgımızı paylaşmak ayıpta üyeliğimizi sileriz sorun degıl bu forumun amacı Ney ?dalgaya alacaksanız bu forumda 1 dk durmam öncelik insanlık!

Kardes üslubunu değiştir anlamamış olabılıriz kaba davranmana lüzum yok okey!
O zaman bilen arkadaslar yanıt versin hadi eyv..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Kardesım bılgımızı paylaşmak ayıpta üyeliğimizi sileriz sorun degıl bu forumun amacı Ney ?dalgaya alacaksanız bu forumda 1 dk durmam öncelik insanlık!

Kardeşim senin düşüncene laf yapan oldumu yada hakaret eden ? Soruyu okumdan yazmissin her yonden belli oluyor bu forumda soruyu okumadan herkes yazsa binlerce yorum olur deme birazda suçu kendinde ara diyorum

Geri