Karadeniz Pet

Cinsiyet yardimi

• Konbuyu başlatan Mustafa Salih Elci
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Salih Elci

Guest
Lutfen bunun cinsiyetine bakabilirmisiniz

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Birde diskisi poposunda kaliyor ne yapmam lazim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:42 -->-> Daha önceki mesaj 10:12 --

Güncell lutfen yardimci olun bi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yapışanları temizlersin. Kötü yapışmışsa ıslat, kolay çıkar. Poposunun kenarındaki tüyleri makasla kızlatırsan yapışma riski azalır. Ayrıca ishal olup olmadığını da kontrol etmen gerek.

usta konuşmuş bize susmak düşer :D

Levent bey sizden son bi ricam olacak yeni bi konu acmisim diski ile ona bi bakarmisiniz yapisma degil ayri bi konu

Diğer konuda farkettim şimdi kuş ishal olmuş.
Eğer yem yemede su içmede sıkıntı yoksa, sade kanarya yemi (aspur) ver. Mama, sebze, meyve, verme. Pirinç haşlayıp suluğuna koyabilirsin. Birkaç gün takip et devam ederse veterinere gösterirsin.

Yav bu kusa erkek diyende var simdi karasiz kaldim bide ishal geri vereyimmi dun aldim bi cift

Kardeşim ishal olmayla kuş verilmez. Bu sevdadır bir nevi. Kuş Levent abimizin de dediği gibi dişi. Çift aldıysan diğerinin fotosunu da gönder baksın ustalarımız. Öteki erkekse sıkıntı olmaz kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

İlk fotoğrafta görüneme göre diğeri de dişi kardeşim. Çünkü epey beyazlamış gagaları. Aldığın yere geri götürerek bi tanesini erkek bi kuşla takas edebilirsin. Benim de başıma gelmişti öyle yaptım. Şimdi eş tuttular sayılır.

Tamam mehmet tesekkur ederim dur resim gondereyim hangiaini vereyim sizce bi bakin sizde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

http://i.hizliresim.com/Q4ZA0y.jpg bu sari

http://i.hizliresim.com/vQnRpA.jpg buda mavii
Hangisi saglikli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Kardeşim ishal olmayla kuş verilmez. Bu sevdadır bir nevi. Kuş Levent abimizin de dediği gibi dişi. Çift aldıysan diğerinin fotosunu da gönder baksın ustalarımız. Öteki erkekse sıkıntı olmaz kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

İlk fotoğrafta görüneme göre diğeri de dişi kardeşim. Çünkü epey beyazlamış gagaları. Aldığın yere geri götürerek bi tanesini erkek bi kuşla takas edebilirsin. Benim de başıma gelmişti öyle yaptım. Şimdi eş tuttular sayılır.

Bi bakarmisin attim

Kardeşim alttaki koyu renkli olan gayet sağlıklı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:21 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

Ayrıca ishal muhabet kuşlarında en yaygın hastalıklardan biridir. Levent abinin tavsiyelerine uymanı öneririm. Ayrıca forumda ishal ve tedavisiyle ilgili birçok konu ve arkadaşlarımızın yorumlarını bulabilirsin. Ha bi de maşallah çok tatlı kuşların

Kardeşim alttaki koyu renkli olan gayet sağlıklı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:21 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

Ayrıca ishal muhabet kuşlarında en yaygın hastalıklardan biridir. Levent abinin tavsiyelerine uymanı öneririm. Ayrıca forumda ishal ve tedavisiyle ilgili birçok konu ve arkadaşlarımızın yorumlarını bulabilirsin. Ha bi de maşallah çok tatlı kuşların

Tamam. Tesekkur ettim

Geri