petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cinsiyet yardimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Salih Elci tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Salih Elci

#1 Mustafa Salih Elci, 26 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Aralık 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Mustafa Salih Elci

Tamam bi sn ekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

http://i.hizliresim.com/rmZQpm.jpg
    Buyrun

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
  5. Mustafa Salih Elci

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Yapışanları temizlersin. Kötü yapışmışsa ıslat, kolay çıkar. Poposunun kenarındaki tüyleri makasla kızlatırsan yapışma riski azalır. Ayrıca ishal olup olmadığını da kontrol etmen gerek.

7. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    69
    usta konuşmuş bize susmak düşer :D

8. Mustafa Salih Elci

Levent bey sizden son bi ricam olacak yeni bi konu acmisim diski ile ona bi bakarmisiniz yapisma degil ayri bi konu

9. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Diğer konuda farkettim şimdi kuş ishal olmuş.
    Eğer yem yemede su içmede sıkıntı yoksa, sade kanarya yemi (aspur) ver. Mama, sebze, meyve, verme. Pirinç haşlayıp suluğuna koyabilirsin. Birkaç gün takip et devam ederse veterinere gösterirsin.

10. Mustafa Salih Elci

Yav bu kusa erkek diyende var simdi karasiz kaldim bide ishal geri vereyimmi dun aldim bi cift

11. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim ishal olmayla kuş verilmez. Bu sevdadır bir nevi. Kuş Levent abimizin de dediği gibi dişi. Çift aldıysan diğerinin fotosunu da gönder baksın ustalarımız. Öteki erkekse sıkıntı olmaz kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

İlk fotoğrafta görüneme göre diğeri de dişi kardeşim. Çünkü epey beyazlamış gagaları. Aldığın yere geri götürerek bi tanesini erkek bi kuşla takas edebilirsin. Benim de başıma gelmişti öyle yaptım. Şimdi eş tuttular sayılır.

12. Mustafa Salih Elci

Tamam mehmet tesekkur ederim dur resim gondereyim hangiaini vereyim sizce bi bakin sizde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

http://i.hizliresim.com/Q4ZA0y.jpg bu sari

http://i.hizliresim.com/vQnRpA.jpg buda mavii
    Hangisi saglikli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 13:58 --

Bi bakarmisin attim

13. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim alttaki koyu renkli olan gayet sağlıklı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:21 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

Ayrıca ishal muhabet kuşlarında en yaygın hastalıklardan biridir. Levent abinin tavsiyelerine uymanı öneririm. Ayrıca forumda ishal ve tedavisiyle ilgili birçok konu ve arkadaşlarımızın yorumlarını bulabilirsin. Ha bi de maşallah çok tatlı kuşların

14. Mustafa Salih Elci

Tamam. Tesekkur ettim

Sayfayı Paylaş