Karadeniz Pet

Cinsiyet,Yaş hakkında..

• Konbuyu başlatan sinejan
  • Başlangıç tarihi
Erkek olup olmadığı nasıl belli oluyor peki bilgin varmı o konuda albinoda cere biraz farklı sanırım eflatun gibi mı olması lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

Bence 6ayını doldurmamısa benziyor sizce nedir arkadaşlar

Erkek olup olmadığı nasıl belli oluyor peki bilgin varmı o konuda albinoda cere biraz farklı sanırım eflatun gibi mı olması lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

Bence 6ayını doldurmamısa benziyor sizce nedir arkadaşlar

cere renginden dostum gagasın ustunde bulunur...

Cereden oldugunu biliyorumda cere rengi ne olmalı normal muhabbetler gibi mavimi oluyor albinoda da diyorum...

Cereden oldugunu biliyorumda cere rengi ne olmalı normal muhabbetler gibi mavimi oluyor albinoda da diyorum...

erkeklerın ceresı mor ve mavı olursa erkektır dişi ise pembe veya beyaz kahve rengıye dondugu zaman kıiztiği anlamına geliıyor...

Bendede sarı dişi var bi tane çok güzel bir kuş çek erkeğe es attım ilerde belki bir erkek bulursam es yapabilirim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bendede sarı dişi var bi tane çok güzel bir kuş çek erkeğe es attım ilerde belki bir erkek bulursam es yapabilirim

Sizin lutino o zaman,benimde lutino sultan papaganım vardı ona arkadaş olsun diye aldım albino muhabbeti ileride bende sizinki gibi lütino bir erkek alicam eş olarak.

Aynen lutino bendeki albino dişi vardı önceden değiştirdim es aldı yavrulamadı 1 sene boyunca erkekteyse sorun anlayacağız şimdi :)

^^ Albinodan yavru almak zormuş diye duydum ben ama alanlarda varmiş

Aynen öyle hırs yaptım bende :)

İnşallah alirsiniz:) benim bu minikimim türü nedir yerlimi bilginiz varmı

Cinsiyetini biliyorum:) ,yerlimi çekoslovakmi demek istedim bide tahminen kaç aylık

Yaş tahmini yapmayacağım ustalar yardımcı olur inşallah

Geri