Karadeniz Pet

Cinsiyet yas irk hakkinda ?

Kuş erkek yavru da lakin hasta gibi nerden aldınız kuşu?

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Petshopdan aldim hoca hasta gibi derken hastaligi ne olabilir ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:19 --

Yardimci olabilcek varmi acaba ?

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] Bu isimler daha iyi bilir göz etrafı değişik geldi bana keşke kuşu aldıktan sonra değil almadan gelseniz buralarada sağlıklı cinsiyet garantili kuşlar alsanız üreticilerden.

35 günlük dediği kuş rahat 2 aylık kuş yeterince bakilmamıs A dan Z ye kuştan anlayan birinin elden geçirmesi lazım kuşun toparlanması için

Göz çevresinde ve cere üstünde bir sıkıntı var değiştirin bence.

Kardes bn cok yasadim kus mantar olmus travazol krem eczaneden al gozlerine deymeyecek sekilde etrafina sur dikkat et gozune geldigi an kor olabilir yok bem yapamam diyorsan anlayann birine yaptir petshopa.yani

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Petshop anlasa zaten kuş bu hale gelmez kusura bakmayın ama içimden geleni yazıcam değiştir bu kuşu demek nasıl bi vicdansızlıktır nasıl insanlıktır sizin çocuğunuz hasta olunca atıcakmısınız bir kenara onu iyileştirmeye çalışmak yerine ölümemi terkediceksiniz? Böyle saçma sapan böyle cani ce düşünce olabilirmi nasıl biyere döndü bu site yahu.

[MENTION=11906]Sedat TELLI[/MENTION] abim cok hakli calisiyo ornegin kucukken hasta oldugunda ebeveynleriniz sizi hasta bu degiselimmi diyor kb sedat abim cok hakli site degisti HAYVAN SEVERLER HAYVAN CANİSİ OLDU iyice bence bu isi birakin ...

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende degistirme taraftari degilim . Diskisinda bi sorun yok resim atarsam yorum yaparmisiniz ? Degistirmek istemiyorum petshopa gittim kavga ettim getir bakalim olmadi deiselim diyo deismem kardesim ayiptir dedim tartistik ne istiyorsun dedi ilac dedim getir bakalim dedi

Kuş erkek ve denildiği gibi gözde sıkıntı var ayrıca kuruma olabilir duruşu onu gösteriyor

Kuş erkek ve denildiği gibi gözde sıkıntı var ayrıca kuruma olabilir duruşu onu gösteriyor

Merhaba hocam cevabiniz icin tesekkur ederim . Gozu duzeldi sayilir . Veterinere goturdum cok az bi isali var veyaglanmis dedi yavru oldugu ve eve yeni geldigi icin boyle durdugunu soyledi :) yem yiyor hemde afedersiniz okuz gibi hic durmadan yiyor . Su iciyor elma sirkesi koydum syuna ve ilac aldim isali icin . Cikartmaya calistigi garip ses icin otmeye calisiyor dedi gozleri duzeldi dedigim gibi veterinerde baska kuslari gorunce ucamiyor simdi onuda ogrense tamamdir . :)

Veteriner inşaallah kanatlilardan anliyordur geçmiş olsun

Geri