Karadeniz Pet

Cinsiyet/Yaş/Irk Öğrenebilir miyim

elimde bir dişi kuş var kendi yavrum resime baktığın zaman erkek diyorsun direkt gözle baktığında dişi olduğunu görüyorsun yani fotoğraf yanıltabiliyor..

öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.. haklısınız resim ile gerçek farklı görünebilir zaten diğer arkadaşlarda farklı cevap veriyorlar cinsiyet konusunda demek ki kritik yani henüz belli değil belkide.. Bakalım kaç aylıkmış onu netleştirelim yaşını öğrenelim kuşumun

Kardeşim bu kuş yaklaşık 3-4 aylık dişidir benim tahminim :)

yorumunuz için teşekkürler hocam..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

yorumlar bekleniyor arkadaşlar

Son düzenleme:
Max. 4 aylik disi. Masallah rengi guzelmis.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Bence oyle hocam cunku disinin gozleri hala simsiyah.

Kuşunuz erkek hiç süphesiz yerli ırk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:26 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

kardeşim petshoptan bir daha kuş alma büyük kuş kakalamışlar sana üreticiden 2,5 aylık felan al bu kuş 6. ayını geçmiş bile

paşam maşallah çok iyi anlıyorsun vay be nereden anladın 6 ay oldugunu ayrıca kakalamışlar diye yazmışsın milleti yanıltma , bilmiyor isen tahminde bulunma , bu kuş 3 - 3.5 aylık ;) Kafa daki cizgiler henüz yeni kayboluyor ayrıca ceresi tam oturmamış . Yanlız şunu söyleyebilirim tek renk gözüküyor şimdiki haliyle mavi burun deliği etrafında halka yok tek renk olduğu için erkek diyorum.

Son düzenleme:
Bence oyle hocam cunku disinin gozleri hala simsiyah.

teşekkürler hocam.. Göz rengi kaç aydan itibaren nasıl bir renk alıyor peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

Kuşunuz erkek hiç süphesiz yerli ırk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:26 -->-> Daha önceki mesaj 11:20 --

paşam maşallah çok iyi anlıyorsun vay be nereden anladın 6 ay oldugunu ayrıca kakalamışlar diye yazmışsın milleti yanıltma , bilmiyor isen tahminde bulunma , bu kuş 3 - 3.5 aylık ;) Kafa daki cizgiler henüz yeni kayboluyor ayrıca ceresi tam oturmamış . Yanlız şunu söyleyebilirim tek renk gözüküyor şimdiki haliyle mavi burun deliği etrafında halka yok tek renk olduğu için erkek diyorum.

teşekkür ederim hocam yorumlarınız için.. dediğim gibi alırken 2aylık civarı ve erkek denildi.. Siz de erkek dediniz ve yaş konusunda da diğer arkadaşlardan daha genç olduğunu söylüyorsunuz tam arada kaldım doğrusu , fakat yorumlarınız için teşekkürler

Pembe ve mora doğru bir dönüşüm var. %70 erkek bu kuş. Bu arada kuşunuzu değiştirmeyin, onların da duyguları var. Renkleri çok güzel, sağlıklı da. Daha ne olsun??

Son düzenleme:
Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

tabiki de yardımcı oldunuz çok teşekkürler ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

Pembe ve mora doğru bir dönüşüm var. %70 erkek bu kuş. Bu arada kuşunuzu değiştirmeyin, onların da duyguları var. Renkleri çok güzel, sağlıklı da. Daha ne olsun??

yorumunuz için teşekkürler.. Hocam önceki mesajlarımda belirtmiştim gözden kaçırdınız galiba, kuşu değil petshopcuyu değişcem demiştim :D kısmetimizde bu kuşumuz varmış kuşu değiştirmeyi düşünmüyorum.

Gerekli ilgiyi gösterirseniz, bu kuşta cok iyi eğitilebilinir..

teşekkürler hocam.. Göz rengi kaç aydan itibaren nasıl bir renk alıyor peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

teşekkür ederim hocam yorumlarınız için.. dediğim gibi alırken 2aylık civarı ve erkek denildi.. Siz de erkek dediniz ve yaş konusunda da diğer arkadaşlardan daha genç olduğunu söylüyorsunuz tam arada kaldım doğrusu , fakat yorumlarınız için teşekkürler

Birşey bilmesem yazmam emin olun ki kuşunuz erkek , ve 3 - 3.5 aylık 2 aylık değil

aslında petshopcu yanlış birşey söylememiş size, erkek ve 1.5 aylık demiş gününde belki yanılmış olabilir belkide kendi üretimidir.

Gerekli ilgiyi gösterirseniz, bu kuşta cok iyi eğitilebilinir..

ilgiyi eksik etmiyorum hocam ,6.gün bugün ve ele gelmeye alıştı..Sabah saatlerinde 5-6defa ötüyor gün içerisinde ötmüyor ama 5-6kez bıcırdıyor. Yavaş yavaş ilerlemeler var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

Birşey bilmesem yazmam emin olun ki kuşunuz erkek , ve 3 - 3.5 aylık 2 aylık değil

teşekkür ederim hocam sözleriniz altın değerinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

aslında petshopcu yanlış birşey söylememiş size, erkek ve 1.5 aylık demiş gününde belki yanılmış olabilir belkide kendi üretimidir.

kendi üretimi değilmiş o da bir yerden almış hocam. İlerleyen zamanlarda herşey netleşince tekrar resim yükleyeceğim yorumlara bakarak ne kadar dürüst bir petshopcu olduğunu göreceğiz,teşekkürler

Son düzenleme:
ilgiyi eksik etmiyorum hocam ,ele 6.gün bugün ve ele gelmeye alıştı..Sabah saatlerinde 5-6defa ötüyor gün içerisinde ötmüyor ama 5-6kez bıcırdıyor. Yavaş yavaş ilerlemeler var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

teşekkür ederim hocam sözleriniz altın değerinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:20 --

kendi üretimi değilmiş o da bir yerden almış hocam. İlerleyen zamanlarda herşey netleşince tekrar resim yükleyeceğim yorumlara bakarak ne kadar dürüst bir petshopcu olduğunu göreceğiz,teşekkürler

Yavaş yavaş ortamı ve sizi tanıyor.. Zamanla daha da bir canlanır kuşunuz

Geri