Karadeniz Pet

Cinsiyet, yaş ve ırk hakkında yardım

• Konbuyu başlatan Turan EREMCİLER
  • Başlangıç tarihi
T

Turan EREMCİLER

Guest
Arkadaşlar yaşını cinsiyetini ve ırkını merak ediyorum. Kızıma dayısı hediye etti. Çok korkuyor. Sürekli parmağımızı ısırıyor. Acaba alıştırabilirmiyiz. ve ilerde konuşma ihtimali olur mu?

ZAXQ8o.jpg

oYX8bR.jpg

l0qrMg.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fotoğraf yok Turan yada bende görünmüyor

Tam belli olmuyor ama dişi gibi ırkıda yerli

Dişi, yaşıda 1 yaşını geçkin, bu saatten sonra konuşması zor, ama çok ilgi gösterirseniz alışa bilir

Kusunuz dışı ve eğitim çağını geçmiş Güle güle besleyin

Yani kesinlikle eğitilmez diyorsunuz :( Oyuncak ne tavsiye edersiniz peki

Turan hocam neredesin ikamet olarak?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

Hımmm Artvin'deymissiniz

Aklimdaki şuydu istanbul'daysaniz yeni çıkan yavrularimdan biriyle kusunuzu degistirmek egitebilmeniz ve konusturabilmeniz icin

Yerli dişi 1yaş civarı. konuşması zorda ele alışması mümkün olabilir iyi bir ilgi ve sevgi ile :)
bence birde erkek al o yaşlarda çiftleştir yavrusunu eğit sev konuştur :) Maşşalh kuşunuzada

Arkadaşlar kafesin kapısını açıyorum. Çıkıp biraz uçuyor sonra gelip kafamıza konuyor saçlarımızla oynuyor. Ama elime birtürlü gelmiyor hemen ısırıyor. Acaba kafamızda gezmesi alışacağına işaret olabilir mi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:20 -->-> Daha önceki mesaj 09:04 --

Ne dersiniz arkadaşlar?

Geri