petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cinsiyet,yaş ve ırk için sizlerden yadım istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve oğuzcoşkun tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. oğuzcoşkun

[​IMG]Merhaba ben akvaristim yeni hobi olarak kendimize bir muhabbet kuşu aldık ama kuşlar hakkında çok fazla bilgim olmadığı için sizlerden değerli bilgilerinizi istiyorum hepinize iyi forumlar iyi hobiler yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim[​IMG]IMG][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

#1 oğuzcoşkun, 4 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ağustos 2014
  2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Erkek yerli ve 2 3 aylık civarı

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    3 aylik civari erkek. Gaga tasi kalamar, gaga tasi normal, kus kumu, genis agizlikli suluk almanizi da oneririm.

4. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yerli erkek. 3 ay. Elinde yem yedir alışsın

Sayfayı Paylaş